site de dating da sau ba?

  •  
    • 4 mesaje
    29 Iul 2016, 21:08
    1 0
    yoana21 said:

    Eu zic ca nu e o idee buna, doar daca vreti sa va distrati si atat!!!

    Sunt persoane care au cont pe site-uri matrimoniale si chiar daca au o relatie cu tine nu se vor opri din a socializa si cu alte persoane.

    Te trezesti intr-o relatie si deduci ca el inca socializeaza.

    Persoana introvertite ,care nu stiu ce vor de la viata, frustati!!! Nu zic ca in viata reala mai gasesti si persoane de astea.

    Din experienta mea proprie , nu as mai incerca niciodata!!!! 

     Copila proasta... sa fii introvertit nu inseamna ca esti fustrat... eu sunt introvertit apoi vai de capul tau ce tampenii sustii... sunt introvertit pt ca asa vreau eu. Nu tre sa stie toti haterii ce am pe suflet, sau toti cu IQ mai mic de 80-90 ce is vai de pl lor

  •  
    • 4 mesaje
    29 Iul 2016, 21:33
    0 0
    Stiti vreun site bun de dating, care sa fie gratis, unde as putea gasi o fata draguta... sau mna niste femei mature pt relatii sexuale
  •  
    • 12625 mesaje
    30 Iul 2016, 20:26
    1 0
    Da pentru site.
    Nu pentru intalnirile cu toti ratatii. Elimina din start cuplatii, dezaxatii si agramatii. Iti raman maxim 5 optiuni si daca nu iti place treci pe alt site.
  •  
    • 10065 mesaje
    31 Iul 2016, 12:06
    2 0
    Iata o oferta buna, Kh .

    Cred ca se incadreaza cerintelor tale.

    http://www.kanald.ro/Cea-mai-batrana-isi-cauta-barbat-internet-Uite-pozele-care-spera-agate_16537.html
  •  
    • 10 mesaje
    1 Aug 2016, 00:38
    0 0
    Kh2014 said:Stiti vreun site bun de dating, care sa fie gratis, unde as putea gasi o fata draguta... sau mna niste femei mature pt relatii sexuale

    Instaleaza Tinder, cea mai buna aplicatie pentru futai ah, relatii sexuale (din moment ce doar asta cauti).

    Ah, si poate gasesti si niste boli via femei de pe internet. 

     

  •  
    • 2 mesaje
    23 Aug 2017, 00:39
    1 0
    măi fetelor, care cunoașteți, vreau și eu adresa la câteva site-uri de dating. Vă mulțumesc
  •  
    • 2 mesaje
    23 Aug 2017, 00:42
    0 0
    Măi fetelor, care cunoașteți, vreau și adresa la câteva site-uri de dating. Vă mulțumesc
  •  
    • 7934 mesaje
    23 Aug 2017, 01:33
    0 0
    Eu nu am avut niciodata cont pe site-uri de dating.. ce am ratat....
    Pe vremea mea exista mIRC. Am iesit cu multe fete de acolo, pana m-a traumatizat o disperata :/
  •  
    • 11561 mesaje
    23 Aug 2017, 08:03
    0 1
    Purple_Rain said:Multumesccccc, Out!!! Iti trimit acum :*

     Va  mananca  rau  fetelor!

  •  
    • 10 mesaje
    25 Nov 2017, 12:53
    0 0
    http://www.lumeadragostei.ro

    Cel mai nou site de socializare din România.
    Absolut gratuit.
    Va asteptam.
  •  
    • 6 mesaje
    6 Dec 2017, 10:13
    0 0
    mai bine pe sugardaters.ro muuuuult mai bine. macar acolo barbatul plateste un abonament ca sa aiba posibilitatea sa vorbeasca cu tine, deci e mult mai determinat sa gaseasca pe cineva si e mult mai angajat intr o discutie, decat un barbat de pe un site de matrimoniale gratuit
  •  
    • 366 mesaje
    8 Dec 2017, 10:59
    0 1
    EviEvi said:mai bine pe sugardaters.ro muuuuult mai bine. macar acolo barbatul plateste un abonament ca sa aiba posibilitatea sa vorbeasca cu tine, deci e mult mai determinat sa gaseasca pe cineva si e mult mai angajat intr o discutie, decat un barbat de pe un site de matrimoniale gratuit

       Bree , da  numa  la  plata  va  sta  mintea!0