site de dating da sau ba?

  •  
    • 263 mesaje
    24 Ian 2012, 13:33
    1 2
    amiluminita said:Buna.
    Explicati-mi si mie, cum functioneaza treaba aceasta cu situl de dating.
    Adica iti faci acolo un cont, iti completezi un profil de utilizator, pui cateva poze si astepti sa ti le vada ceilalti membri si sa te abordeze ei? Sau ii abordati si voi?
    Am vrut sa-mi creez si eu un cont pe un asemenea site, mi-a fost jena sa nu-mi gaseasca vreun cunoscut fotografiile si sa ma recunoasca, sa ma fac de rusine.

     Dar ce fotografii aveai de gand sa pui,de`ti e frica sa nu te faci de rusine?

  •  
    • 1787 mesaje
    24 Ian 2012, 14:39
    0 0
    BlueberryNights said:
    Multumesc fetelor pentru pareri chiar m-au ajutat mult.
    Mi multumesc pentru recomandare, ai dreptate uneori totul poate sa inceapa de la o banala conversatie

     e o modalitate de a cunoaste barbati, si ciudati fara serviciu ce incing zi- noapte tastatura, si casatoriti ce vor "o relatie discreta", dar si barbati cumsecade, seriosi, ce lucreaza multe ore la serviciu si nu au unde intalni pe cineva
    sfatul meu este sa-ti faci profil, dar sa fii mai rezervata si sa-ti protejezi intimitatea; deci sa nu-ti pui poza reala si sa nu-ti faci nick cu numele din buletin
    ulterior poti trimite poza ta pe messenger daca vrei, doar persoanelor care au trecut prin filtrul personal
    Bafta, sa vii sa ne povestesti cum au fost intalnirile!

  •  
    • 1841 mesaje
    24 Ian 2012, 16:23
    4 0
    Caféolé iubita, mie terminati mi se par: - domnii insurati/cu iubite acasa dar care vor dating - disperati dupa sex si interesati exclusiv de asta - disperati dupa atentie, nesiguri pe sine si amenintatori cand nu le raspunzi la mesaje - aia plini de ei care se cred centru pamantului si tu ar trebui sa fii recunoscatoare ca-ti dau sansa sa respiri in preajma lor Daca ma apuc de povestit ce patanii haioase am avut nu mai termin Intre timp ma conversez focos c-un om de la Haga care are potential de cursa lunga. Ne vedem in weekend direct, pan' atunci il admir pe webcam. In rest cu ceilalti cu care m-am vazut .. a fost un fel de dating pentru sportul in sine, for the fun of it, fara sa urmaresc nimic. Da' olandezu' asta m-a aprins un pic
  •  
    • 9728 mesaje
    24 Ian 2012, 16:52
    3 0
    outofhere said:Caféolé iubita, mie terminati mi se par: - domnii insurati/cu iubite acasa dar care vor dating - disperati dupa sex si interesati exclusiv de asta - disperati dupa atentie, nesiguri pe sine si amenintatori cand nu le raspunzi la mesaje - aia plini de ei care se cred centru pamantului si tu ar trebui sa fii recunoscatoare ca-ti dau sansa sa respiri in preajma lor Daca ma apuc de povestit ce patanii haioase am avut nu mai termin :



    Multumesc de raspuns, outofhere am mai auzit expresia "terminati" si  eram de-a dreptul curioasa sa aflu ce intelege fiecare  referitor la asta

    Si zau ca n-ar strica deloc sa ne povestesti niste patanii haioase, ne mai veselim pe-aici    
  •  
    • 4 mesaje
    24 Ian 2012, 17:25
    0 1
    eu am incredere in site urile de dating. actualul meu prieten l am cunoscut asa si nu am nici un regret

    ==================

    [Hidroizolatii - Instalatii - Incalzire in pardoseala - Constructii - Amenajari interioare/exterioare
    http://www.instalatii-amenajari.com.ro


    Acest mesaj a fost editat de către emtix: 24 Ian 2012, 17:26
  •  
    • 9728 mesaje
    24 Ian 2012, 21:09
    2 0
    Ete scartz las' Acides ca esti tu doldora de creativitate si pentru noi   
  •  
    • 236 mesaje
    25 Ian 2012, 10:49
    6 0

    Eu zic ca nu e o idee buna, doar daca vreti sa va distrati si atat!!!

    Sunt persoane care au cont pe site-uri matrimoniale si chiar daca au o relatie cu tine nu se vor opri din a socializa si cu alte persoane.

    Te trezesti intr-o relatie si deduci ca el inca socializeaza.

    Persoana introvertite ,care nu stiu ce vor de la viata, frustati!!! Nu zic ca in viata reala mai gasesti si persoane de astea.

    Din experienta mea proprie , nu as mai incerca niciodata!!!! 

  •  
    • 263 mesaje
    25 Ian 2012, 11:18
    0 0
    yoana21 said:

    Eu zic ca nu e o idee buna, doar daca vreti sa va distrati si atat!!!

    Sunt persoane care au cont pe site-uri matrimoniale si chiar daca au o relatie cu tine nu se vor opri din a socializa si cu alte persoane.

    Te trezesti intr-o relatie si deduci ca el inca socializeaza.

    Persoana introvertite ,care nu stiu ce vor de la viata, frustati!!! Nu zic ca in viata reala mai gasesti si persoane de astea.

    Din experienta mea proprie , nu as mai incerca niciodata!!!! 

     asa e

  •  
    • 1787 mesaje
    25 Ian 2012, 11:43
    3 1

    yoana21 said:
    Te trezesti intr-o relatie si deduci ca el inca socializeaza.



    Asta nu e regula si poate fi valabil pentru orice relatie/ casnicie, indiferent unde s-au cunoscut partenerii (site matrimoniale, discoteca, coada la aprozar), in care unul din ei "socializeaza" cand il/ o strange verigheta.


    Acest mesaj a fost editat de către Midorri: 25 Ian 2012, 11:44
  •  
    • 13 mesaje
    25 Ian 2012, 13:09
    0 0
    Chiar imi doresc mult sa vin sa va povestesc cat de tare a decurs intalnirea cu X,dar deocamdata sper sa cunosc si oameni mai cu capul pe umeri nu numai doritorii de senzatii tari care m-au tot abordat-sau cel putin asa reiese din mesajele lor.
    Am rabdare, nu ma grabesc pana una alta incerc sa mai conversez cu unu cu altu care nu are pretentia sa-i descifrez limbajul codat cu k, q, tz, sh. s.a.m.d.
  •  
    • 236 mesaje
    25 Ian 2012, 15:08
    1 0
    Midorri said:

    yoana21 said:
    Te trezesti intr-o relatie si deduci ca el inca socializeaza.



    Asta nu e regula si poate fi valabil pentru orice relatie/ casnicie, indiferent unde s-au cunoscut partenerii (site matrimoniale, discoteca, coada la aprozar), in care unul din ei "socializeaza" cand il/ o strange verigheta.

     Ai dreptate Midorri!!! Sunt cazuri si din astea! Dar in majoritatea cazurilor oamenii care nu stiu sa se comporte in viata reala, mascheaza totul.

    Stau ascunsi in spatele unei lumi virtuale si habar nu au cu ce se mananca viata reala si cum sa iasa dintr-o problema sau sa o rezolve.

    Si stau la panda , chiar daca au o relatie si sunt intr-o continua fuga!!!

    Cunosc un prieten care are cont pe toate site-urile, cand intalneste o tipa pe site , posibil sa-i cada cu tronc.

    Si daca ii place sta cu ea,  cand intervine o problema , fuge de responsabilitate si de relatie, e intr-o continua fuga!!!

    Cred ca in ultimii 5 ani a avut foarte multe relatii si s-a ales praful. De ce??? nici el nu stie....

    Acum la 31 de ani , nu stie ce inseamna o relatie bazata pe dragoste , incredere , il intereseaza doar sa socializeze si atat!!!

    In timpul liber el socializeaza, si agata fete pe internet!!!

  •  
    • 12625 mesaje
    25 Ian 2012, 15:19
    0 0
    emtix said:eu am incredere in site urile de dating. actualul meu prieten l am cunoscut asa si nu am nici un regret

    ==================

    [Hidroizolatii - Instalatii - Incalzire in pardoseala - Constructii - Amenajari interioare/exterioare
    http://www.instalatii-amenajari.com.ro

     
    e cumva noul site de dating?

  •  
    • 12625 mesaje
    25 Ian 2012, 15:20
    0 1
    yoana21 said:
    Midorri said:

    yoana21 said:
    Te trezesti intr-o relatie si deduci ca el inca socializeaza.



    Asta nu e regula si poate fi valabil pentru orice relatie/ casnicie, indiferent unde s-au cunoscut partenerii (site matrimoniale, discoteca, coada la aprozar), in care unul din ei "socializeaza" cand il/ o strange verigheta.

     Ai dreptate Midorri!!! Sunt cazuri si din astea! Dar in majoritatea cazurilor oamenii care nu stiu sa se comporte in viata reala, mascheaza totul.

    Stau ascunsi in spatele unei lumi virtuale si habar nu au cu ce se mananca viata reala si cum sa iasa dintr-o problema sau sa o rezolve.

    Si stau la panda , chiar daca au o relatie si sunt intr-o continua fuga!!!

    Cunosc un prieten care are cont pe toate site-urile, cand intalneste o tipa pe site , posibil sa-i cada cu tronc.

    Si daca ii place sta cu ea,  cand intervine o problema , fuge de responsabilitate si de relatie, e intr-o continua fuga!!!

    Cred ca in ultimii 5 ani a avut foarte multe relatii si s-a ales praful. De ce??? nici el nu stie....

    Acum la 31 de ani , nu stie ce inseamna o relatie bazata pe dragoste , incredere , il intereseaza doar sa socializeze si atat!!!

    In timpul liber el socializeaza, si agata fete pe internet!!!

     
    ba cred ca stie si inca foarte bine
    sex fara responsabilitati si fugaresc tot ce prind..stai tu relax ca el isi stie poezia

  •  
    • 1040 mesaje
    25 Ian 2012, 18:00
    0 0
    Fetelor (Out, in special), ce site de dating folositi? Eu numai peste ciudati dau... poate nu caut unde trebuie...
    Puteti sa-mi scrieti pe privat numele site-ului, sa nu ramana aici sa vada toata lumea si sa foloseasca informatia impotriva noastra
  •  
    • 51 mesaje
    25 Ian 2012, 18:08
    1 0
    Uite cu ce se ocupa doamnele!!Bravo, bravo.....
  •  
    • 1040 mesaje
    25 Ian 2012, 18:14
    0 0
    Pai ce sa facem si noi... Viata-i grea
  •  
    • 1841 mesaje
    25 Ian 2012, 18:23
    0 0
    Purple_Rain iubita, ti-am dat privata
  •  
    • 1841 mesaje
    25 Ian 2012, 18:25
    0 0
    Nu merge, nush de ce.. da-mi tu un mesaj si iti bag reply
  •  
    • 13 mesaje
    25 Ian 2012, 18:26
    0 0
    Out din Romania sunt site-urile sau din afara?
  •  
    • 1040 mesaje
    25 Ian 2012, 18:29
    0 0
    Multumesccccc, Out!!! Iti trimit acum :*