Demiterea lui TRAIAN BASESCU

  •  
    beo
    • 3430 mesaje
    16 Ian 2012, 10:56
    0 0
    da salma, dar minciuni mai putin mincinoase. adica prea suntem prosti cu totii cand se voteaza in direct anumite legi de un anumit nr. de deputati care nici macar jumate nu au fost prezenti. mai ales ca e inregistrat totul si asta -i doar una ce mi-a venit acum ...ca mi-e greata de la topic-ul ala cu dude.
  •  
    • 4034 mesaje
    16 Ian 2012, 10:59
    2 0

    frate indiferent cine vine..nu o sa vina cu bani de acasa.asta i clar. da sa te duci la votare sa ti tocesti pingelele si apoi sa ti le tocesti iarasi cand te duci la financiar sa platesti taxe peste taxe....e strigator la cer..nu spun ca altii erau mai buni..dar aveam ce manca si ce bea si cu ce ne plimba si nu vedeai lumea chlencaind de foame efectiv...si omorandu se ca n au cu ce si plati darile...


    Acest mesaj a fost editat de către creatza23: 17 Ian 2012, 12:46
  •  
    beo
    • 3430 mesaje
    16 Ian 2012, 11:01
    0 0
    creatzo, schimba avatarul...ca s-ar putea astia sa sara pe tine sa-ti fure prajitura.
  •  
    • 4411 mesaje
    16 Ian 2012, 11:09
    3 1
    Eu nu l-am votat, daca ar fi dupa mine i-as vrea pe toti morti.Dar daca il dam jos pe Basescu cine vine in locul lui?Vechea gasca?Il prefer pe Basescu, am convingerea ca PSD a nenorocit tara asta(si ca ar face-o in continuare in orice combinatie, alianta).Ma tem ca nu avem solutii si de fapt ne facem rau singuri cu valva asta
  •  
    • 4034 mesaje
    16 Ian 2012, 11:12
    0 1
    ceausescu PCR!!!
  •  
    • 12819 mesaje
    16 Ian 2012, 11:15
    0 2
    beo said:
    da salma, dar minciuni mai putin mincinoase. adica prea suntem prosti cu totii cand se voteaza in direct anumite legi de un anumit nr. de deputati care nici macar jumate nu au fost prezenti. mai ales ca e inregistrat totul si asta -i doar una ce mi-a venit acum ...ca mi-e greata de la topic-ul ala cu dude.

     

    beo, crede-ma minciunile sunt mai blande decat realitatea, si majoritatea vrea sa fie mintita. realitatea e tare sumbra. eu sunt speriat...

  •  
    • 12819 mesaje
    16 Ian 2012, 11:16
    0 2

    salma, tu de ce sa votezi? esti in tara?

  •  
    • 12819 mesaje
    16 Ian 2012, 11:18
    0 2
    andreeaX said:
    Eu nu l-am votat, daca ar fi dupa mine i-as vrea pe toti morti.Dar daca il dam jos pe Basescu cine vine in locul lui?Vechea gasca?Il prefer pe Basescu, am convingerea ca PSD a nenorocit tara asta(si ca ar face-o in continuare in orice combinatie, alianta).Ma tem ca nu avem solutii si de fapt ne facem rau singuri cu valva asta

     

    auzi, da' cand pedeleu a facut halianta cu pesedeu???

    cum te-ai simtit atunci?

  •  
    beo
    • 3430 mesaje
    16 Ian 2012, 11:20
    0 0
    tsu, nu ma pierd in sumbrul vietii in romania. mr. beo e teribil de realist, doar ca minciunile-s prea pe fata...si nu-s dintr-alea constructive.... cele mai multe.
    daca salma are cetatenie...poate vota, nu?
  •  
    • 7967 mesaje
    16 Ian 2012, 11:22
    1 1
    Pai de ce sa nu votez mah Tsu? Nu eu trimit banii de taxe si impozite? Sau crezi ca le platesc ai mei din pensiile de boala?
  •  
    • 12819 mesaje
    16 Ian 2012, 11:23
    0 2
    beo said:
    tsu, nu ma pierd in sumbrul vietii in romania. mr. beo e teribil de realist, doar ca minciunile-s prea pe fata...si nu-s dintr-alea constructive.... cele mai multe.
    daca salma are cetatenie...poate vota, nu?

     

    are, da' nu e etic.

     

    referitor la realitate, adevarul este ca nu sunt bani. si gata. alt adevar este ca deocamdata nu se pot face bani pe cat are nevoie romania

     

    ps

    da-i un pupic lu mr. beo

  •  
    beo
    • 3430 mesaje
    16 Ian 2012, 11:28
    0 0
    hopa- hopa penelopa! de la tine pupicu'? nu ma speria ca-s nevricoasa!
    stiu ca nu-s bani, sunt aproape convinsa ca nimeni nu prea are ce face, dar prea multa hotie si minciuna.
  •  
    • 78 mesaje
    16 Ian 2012, 11:33
    1 1

    Regele singura solutie

  •  
    • 18346 mesaje
    16 Ian 2012, 11:36
    1 0

    da un rege mai viu nu este?

     

    mai, toti aveti dreptate!

  •  
    • 12819 mesaje
    16 Ian 2012, 11:36
    0 2
    beo said:
    hopa- hopa penelopa! de la tine pupicu'? nu ma speria ca-s nevricoasa!
    stiu ca nu-s bani, sunt aproape convinsa ca nimeni nu prea are ce face, dar prea multa hotie si minciuna.

     

    pupicu i-l dai tu de la tine, eu te pup cel mult pe tine...

     

    realitatea?

    peste 20 de milioane pe zi are nevoie tara asta pentru a functiona asa cum functioneaza acum.

    ie buna? o inteleg cei din piata? m-as mira

  •  
    • 12819 mesaje
    16 Ian 2012, 11:38
    0 2
    neica_nimeni said:

    Regele singura solutie

     

    daca ma convingi ca regele e destul de potent sa aduca 20 de milioane de euro PE ZI, sunt cu tine.

  •  
    beo
    • 3430 mesaje
    16 Ian 2012, 11:43
    0 0
    de unde zici ca stii ca-i nevoie de 20 milioane? si apoi mai producem cate ceva, dar este prea scump in comparatie cu ce se poate importa. de economia subterana ce mai zici? si de multe altele care ne fac praf? e intr-adevar nevoie de o schimbare in bine, de o gandire realista si mai ales de sprijin. de ce nu sprijina nimeni micii producatori? mai, e ceva gresit?
  •  
    • 7967 mesaje
    16 Ian 2012, 11:44
    2 2

    Eu as vota regele...dar mi-e ca nu ar rezista unei asemenea emotii...De ce sa-l am pe constiinta? Dupa ce l-am vazut pe Geoana albit de emotia rezultatelor....


    Acest mesaj a fost editat de către salmarose: 16 Ian 2012, 11:45
  •  
    • 12819 mesaje
    16 Ian 2012, 11:45
    0 2

    8 miliarde deficit pentru sanatate si pensii. imparte-i la numarul de zile pentru un an. anul asta iesim mai bine. e an bisect!,

  •  
    beo
    • 3430 mesaje
    16 Ian 2012, 11:47
    0 0
    mai, ma faci sa fac calcule...gresisi cu 2 milioane pe luna...dar nu mai importa.
    nu mi-ai raspuns la intrebari.