indiferenta fata de persoana iubita

  •  
    • 39 mesaje
    10 Ian 2012, 00:28
    0 0
    cred ca asa e cel mai ok..
  •  
    • 16 mesaje
    10 Ian 2012, 14:18
    1 0
    bya02 said:
    care e ideea pt care am pus intr asta...:am fost cu un tip 5 ani de zile,i-am gresit si eu destul de mult(nu greseli majore) si el considera ca eu de fiiecare data cand el se comporta ok eu aveam doare figuri ceea ce nu e chiar eronat...dupa ce am realizat ca nu era cazul sa ma comport ca o fetita razgaiata am facut tot posibilul sa ne impacam,am continuat sa ne intalnim dar el sustine ca nu ar mai suporta inca o dezamagire din partea mea si sambata mi-a spus ca pune m punct definitiv acestor intalniri pt ca imi fac doar rau si el chiar simte ca nu mai poate fi nimic nu pt ca nu m-ar iubi ci pt ca odata ce te-ai ars cu laptele sufli si-n iaurt.si ma gandeam ca el nu a vazut niciodata cum e fara mine si de fiiecare data am insistat si m-am dat peste cap pt ca am constientizat greseala.crezi ca ar fi o solutie o luna,doua sa nu mai dau nici un semn?


    Din pacate nu mai poti face nimic, doar sa astepti poate se va intoarece.

    Dar nu cred asta, deoarece pot spune ca si eu am trecut prin asa ceva, si cand m-am saturat am plecat.
    Poti sa fii cat de indiferenta vrei ca daca el e hotarat sa se termine , nu ai nici o sansa.

    Acest mesaj a fost editat de către fabian88: 10 Ian 2012, 14:20
  •  
    • 738 mesaje
    10 Ian 2012, 20:19
    0 0
    lasa ca-si trece indiferenta
    e ceva trecator...
  •  
    • 39 mesaje
    11 Ian 2012, 00:52
    0 0
    pai el s-a tot hotarat de o gramada de ori m-am plictisit eu de cat ori a tot spus el ca e gata.Prostia mea a fost ca de fiiecare data l-am primit inapoi,deasta ii este si atat de usor sa arunce cu asemenea cuvinte pt ca este foarte sigur in ceea ce ma priveste..si sincer,m-am cam saturat eu sa fiu cea care trece cu vederea,cred ca am "platit" suficient pt greselile din trecut.
  •  
    • 7 mesaje
    12 Ian 2012, 00:13
    0 0
    eu in urma cu 2 ani am avut o relatie care a durat 3 ani iar dupa atata timp el m-a cautat spunandu-mi ca abia acum a realizat ceea ce a pierdut si ca ma vrea inapoi .eu sunt foarte indiferenta cu el acum si vad ca functioneaza .vad ca e dispus sa faca totul sa ma aiba inapoi .
  •  
    • 39 mesaje
    13 Ian 2012, 00:59
    1 0
    hmmm,cam foarte mult...eu sincer,cu cat trec mai multe zile realizez ca am trecut cu vederea peste prea multe umilinte gratuite,doar pt ca am facut eu niste greseli in trecut(majoritatea neintentionate) si chiar am realizat ca el se comporta exact cum ii permiteam eu...desi tin la el,nu stiu daca m-as mai putea impaca cu el pt ca i-am permis prea multe (insulte,sa faca exact ce dorea,in momentul in care dorea ) mai pe scurt,jucam cum canta el.E adevarat ca orice invat are si dezvat dar credeti ca odata ce te-ai obisnuit sa ai ce atitudine doresti cu o persoana ai mai putea schimba aceasta atitudine?


  •  
    • 18346 mesaje
    13 Ian 2012, 01:30
    0 0
    nu cred ca poti schimba nimic radical in propriul comportament.
  •  
    • 39 mesaje
    13 Ian 2012, 09:33
    1 0
    depinde,am schimbat anumite chestii,radical,in ceea ce ma priveste.
  •  
    • 16 mesaje
    13 Ian 2012, 09:45
    0 0
    bya02 said:
    depinde,am schimbat anumite chestii,radical,in ceea ce ma priveste.


    dar cea ce il priveste pe el nu conteaza