barbatul capricorn

  •  
    • 2 mesaje
    2 Ian 2012, 14:48
    0 1
    Buna!Ce puteti sa imi spuneti despre barbatul capricorn?ce ii place,ce nu ii place,ce il atrage,cum il poti recupera etc?
  •  
    • 12819 mesaje
    2 Ian 2012, 15:36
    2 3
    myria_celeron said:
    Buna!Ce puteti sa imi spuneti despre barbatul capricorn?ce ii place,ce nu ii place,ce il atrage,cum il poti recupera etc?

     

    ce ii place?

    cand jupiter se invarte in jurul axei sale, capricornului ii place pupaza goala

     

    ce nu ii place?

    cand saturn da cu pietre, de regula n-are erectie, atunci.., e foarte nervos

     

    ce il atrage?

    in general in phazele cu luna plina, pistilul de la floare. studiul a fost efectuat pe mai multi capricorni

     

    cum il poti recupera?

    in momentul cand saturn se opreste din lansat pietroaie, desfa-te. e momentul propice si precoce de a se recupera

  •  
    • 411 mesaje
    2 Feb 2012, 13:09
    1 0
    myria_celeron said:Buna!Ce puteti sa imi spuneti despre barbatul capricorn?ce ii place,ce nu ii place,ce il atrage,cum il poti recupera etc?

     Din cate stiu eu, sunt tipi de familie. Ii plac relatiile(nu este adeptul aventurilor) cu femei frumoase si destepte. De obicei, capricornii sunt tipi culti, cititi si-si doresc femei cu care sa poata dezbate subiecte diverse (ma rog, ca orice barbat destept, dar na...). De recuperat...depinde de ce l-ai pierdut. Nu sunt genul naiv, pe care sa-i poti imbata cu apa de ploaie. Daca ai comis-o, se prinde imediat si odata pierduta increderea, e cam pierduta si relatia.

    Nu sunt genul de persoana care sa se complaca. Lupta mereu sa obtina mai mult si atunci cand obtin, savureaza din plin. Si daca nu reusesc, nu stau prea mult sa-si linga ranile. Au prea multe proiecte care asteapta, n-au vreme de pierdut.

    Ah si sunt harnici, muncitori si ordonati. In casa unui capricorn n-o sa dai de-o chiuveta plina de vase murdare, in vreme ce el sta intr-un hamac si fumeaza un trabuc. Ci o sa-l vezi facand flotari sau rasfoind o carte, cata vreme lasa apa la chiuveta sa curga sa se incalzeasca...

     

    Dupa mine, sunt adorabili! Cunosc indeaproape 3 barbati capricorn si-o femeie (mama). Toti 4 sunt pe acelasi calapod.

  •  
    • 157 mesaje
    4 Feb 2012, 10:33
    2 2
    Poate te ajuta materialul acesta sa intelegi un nativ Capricorn, pentru ca nu sunt toti la fel

    http://astromercur.blogspot.com/2011/01/cine-sunt-capricornii.html

    Spor si succes !!!
  •  
    • 1 mesaje
    12 Oct 2012, 14:22
    6 0
    Iti va raspunde chiar un nativ al zodiei. In primul rand trebuie sa intelegi ca fiecare individ difera. Capricorunul are cu adevarat o personalitate complexa. Majoritatea naitvilor pe care ii vei intalni pana in jurul varstei  de 30 de ani sunt inca in formare, deci greu de format un anume tipar.
     Din start iti spun ca vei gasi cu geru un capricorn care sa se afiseze cu tine in situatia in care nu ai un statut cat de cat definit, o infatisare placuta, cultura si inteligenta cat mai dezvoltata. Ne ferim ca dracul de tamaie de situatiile in care sa ti se faca jena cand partenera deschide gura(nu incerc sa te jicnesc in absolut in nici un fel, doar iti fac o trecere in revista) .Sunt slabe sansele as gasesti des nativi care sa nu fie realizati intr-o oarecare masura pe plan profesional, si daca nu sunt inca realizati fii sigura ca o reusita este oarecum iminenta. Am multi prieteni capricorni dar si nativi ai altor zodii s itrebuie sa iti spun ca daca reusesti sa aduci un capricorn langa tine, in primul rand ai o vointa de fier, o tarie de caracter uimitoare. Vei constata ca de cele mai multe ori parem distanti , retrasi, timizi, intr-un cuvant usor ciudati. Nu vei gasi un capricorn care sa isi arunce usor increderea in tine sau in oricine altcineva. Eu spre exemplu dupa atatia ani pot spune ca desi am foooarte multi amici, doar 4 -5 persoane imi sunt cu adevarat prieteni, si sunt dispus sa fac muulte pentru ei. Avem tendinta de a testa persoana de langa noi in fel si chip, aurncam zeci de filtre, si multi fie renunta, fie asimileaza situatia ca fiind unul din defecte. Adevarul este ca daca ai reusit sa castigii ncrederea capricornului vei da de o persoana romantica, cu simtul umorului, bun simt, inteligenta, adaptabilitate, protectie, sprijin si nu ma feresc sa o spun , greu de gasit in zilele noastre, in general FIDELA.
    3 dintre prietenii de care iti vorbeam sunt casatoriti, si cred eu, pot fi considerati mai mult de orice parintii si sotii perfecti, asta daca esti in cautarea unei persoane stabile d.p.d.v financiar si social. 
    Foarte multe femei fac greseala de a astepta ca nativul sa faca primul pas. Imi pare rau sa va informez dar sansele se vor apropia usor de 0 ) In alta ordine de idei vei constata ca barbatul capricorn atrage usor privirea doar prin simpla prezenta(lucru pe care mil -au confirmat multe dintre partenerele mele) . Raportat la viata sexuala ramane sa descoperi singura  
    Ai intrebat cum poti atrage barbatul capricorn. Mi-ar placea sa iti spun ca e simplu dar un e. In primul rand majoritatea dintre noi isi reprima sentimentele, asa ca vei gasi grue pe cineva care sa iti cada la picioare, si daca il vezi rapid cu botul pe albe e clar ca e in cautarea unei aventuri si atat. E foarte important sa fii naturala, bine impracata, si indraznesc sa spun ca o tinuta business sau elganta ar fi cel mai indicata. Suntem in general perfectionisti, asa ca nu te astepta sa fii remarcata de un capricorn imbracata in trening. Trebuie sa mentionez ca nu pretul e important si bunul gust.
    Peste tot scrie ca nativii zodiei mele sunt materialisti. Ei bine, este foarte adevarat. Ceea ce trebuie sa intelegi este ca nu vom cauta neaparat o persoana instarita, asta pentru ca majoritatea dintre noi sunt orgoliosi si independenti si nu vor accepta sa ai o situatie financiara mai buna,  cu alte cuvinte as traiasca pe spatele tau. Cel mai important este sa oferi siguranta ca impreuna cu tine capricornul va fi in stare sa isi cladeasca acel 'imperiu".
    Un alt punct care trebuie atins este incapatanrea si acea impresie de persoana aroganta pe care o lasa capricornul. Daca pleci de la premisa ca nativul doareste doar sa para deasupra tuturor, si de fapt este un nimic , ai plecat pe o pista falsa. Capricornii in general reusesc sa urce destul de sus in ierarhia societatii, si pana in momentul in care meritele le vor fi recunoscute, vor sta cuminti si retrasi. 
    O alta chestiune importanta este sa nu tradezi increderea capricornului, si pe cat posibil sa nu ii starnesti ura. Majoritatea capricornilor nu sunt prieteni exceptionali dar dusmani de care neaparat trebuie sa tii cont. Daca ramai cu impresia ca atunci cand te-ai luat de un capricorn si acesta nu riposteaza a bagat coada intre picioare, desi de cele mai multe ori avem replica, te inseli amarnic. Nativul va astepta momentul propice pentru a se razbuna, si cand o va face vei avea efectiv senzatia  ca nu ai cale de iesire. Suntem strategi foarte buni cu un spirit de convingere ceva de speriat. In concluzie poate capricornul iarta dar fii sigura ca nu va uita niciodata, de aici si catalogarea drept razbunatori. 
    Vei constata ca majoritatea se bucura de o cultura si un trecut cat de cat incercat, lucru care ii face sa fie pregatiti pentru aproape orice situatie, lucru care ne face si retinuti si foarte calculati, deci daca esti in cautarea unei persoane aventuriere , capricornul nu prea este pentru tine.  
    O sa ma repet, suntem persoane cu o complexitate emotionala impresionanta, deci ar fi un milion de alte lucru de spus despre noi, insa comportamentul nostr udepinde tare de educatie, cultura si mediul in care traim. Sa nu fii surprinsa cand vei afla ca multi capricorni sunt oameni de afaceri, judecatori, avocati medici sau politicieni, si daca nu e vorba de o functie cu o asa mare rezonanta, fii sigura ca stabilitatea financiara va exista. Iti doresc mult succes si multa rabdare. Daca ai sa reusesti inseamna ca intradevar esti o persoana deosebita, cu o personalitate puternica. 
  •  
    • 6557 mesaje
    12 Oct 2012, 17:38
    18 0
    dupa asa o descriere nu mi-ar trebui un capricorn nici sa ma pici cu ceara
    n-am vrut sa te "jicnesc"
  •  
    • 2387 mesaje
    12 Oct 2012, 17:38
    7 1
    Capricorn20 said:Iti va raspunde chiar un nativ al zodiei. In primul rand trebuie sa intelegi ca fiecare individ difera. Capricorunul are cu adevarat o personalitate complexa. Majoritatea naitvilor pe care ii vei intalni pana in jurul varstei  de 30 de ani sunt inca in formare, deci greu de format un anume tipar.
     Din start iti spun ca vei gasi cu geru un capricorn care sa se afiseze cu tine in situatia in care nu ai un statut cat de cat definit, o infatisare placuta, cultura si inteligenta cat mai dezvoltata. Ne ferim ca dracul de tamaie de situatiile in care sa ti se faca jena cand partenera deschide gura(nu incerc sa te jicnesc in absolut in nici un fel, doar iti fac o trecere in revista) .Sunt slabe sansele as gasesti des nativi care sa nu fie realizati intr-o oarecare masura pe plan profesional, si daca nu sunt inca realizati fii sigura ca o reusita este oarecum iminenta. Am multi prieteni capricorni dar si nativi ai altor zodii s itrebuie sa iti spun ca daca reusesti sa aduci un capricorn langa tine, in primul rand ai o vointa de fier, o tarie de caracter uimitoare. Vei constata ca de cele mai multe ori parem distanti , retrasi, timizi, intr-un cuvant usor ciudati. Nu vei gasi un capricorn care sa isi arunce usor increderea in tine sau in oricine altcineva. Eu spre exemplu dupa atatia ani pot spune ca desi am foooarte multi amici, doar 4 -5 persoane imi sunt cu adevarat prieteni, si sunt dispus sa fac muulte pentru ei. Avem tendinta de a testa persoana de langa noi in fel si chip, aurncam zeci de filtre, si multi fie renunta, fie asimileaza situatia ca fiind unul din defecte. Adevarul este ca daca ai reusit sa castigii ncrederea capricornului vei da de o persoana romantica, cu simtul umorului, bun simt, inteligenta, adaptabilitate, protectie, sprijin si nu ma feresc sa o spun , greu de gasit in zilele noastre, in general FIDELA.
    3 dintre prietenii de care iti vorbeam sunt casatoriti, si cred eu, pot fi considerati mai mult de orice parintii si sotii perfecti, asta daca esti in cautarea unei persoane stabile d.p.d.v financiar si social. 
    Foarte multe femei fac greseala de a astepta ca nativul sa faca primul pas. Imi pare rau sa va informez dar sansele se vor apropia usor de 0 ) In alta ordine de idei vei constata ca barbatul capricorn atrage usor privirea doar prin simpla prezenta(lucru pe care mil -au confirmat multe dintre partenerele mele) . Raportat la viata sexuala ramane sa descoperi singura  
    Ai intrebat cum poti atrage barbatul capricorn. Mi-ar placea sa iti spun ca e simplu dar un e. In primul rand majoritatea dintre noi isi reprima sentimentele, asa ca vei gasi grue pe cineva care sa iti cada la picioare, si daca il vezi rapid cu botul pe albe e clar ca e in cautarea unei aventuri si atat. E foarte important sa fii naturala, bine impracata, si indraznesc sa spun ca o tinuta business sau elganta ar fi cel mai indicata. Suntem in general perfectionisti, asa ca nu te astepta sa fii remarcata de un capricorn imbracata in trening. Trebuie sa mentionez ca nu pretul e important si bunul gust.
    Peste tot scrie ca nativii zodiei mele sunt materialisti. Ei bine, este foarte adevarat. Ceea ce trebuie sa intelegi este ca nu vom cauta neaparat o persoana instarita, asta pentru ca majoritatea dintre noi sunt orgoliosi si independenti si nu vor accepta sa ai o situatie financiara mai buna,  cu alte cuvinte as traiasca pe spatele tau. Cel mai important este sa oferi siguranta ca impreuna cu tine capricornul va fi in stare sa isi cladeasca acel 'imperiu".
    Un alt punct care trebuie atins este incapatanrea si acea impresie de persoana aroganta pe care o lasa capricornul. Daca pleci de la premisa ca nativul doareste doar sa para deasupra tuturor, si de fapt este un nimic , ai plecat pe o pista falsa. Capricornii in general reusesc sa urce destul de sus in ierarhia societatii, si pana in momentul in care meritele le vor fi recunoscute, vor sta cuminti si retrasi. 
    O alta chestiune importanta este sa nu tradezi increderea capricornului, si pe cat posibil sa nu ii starnesti ura. Majoritatea capricornilor nu sunt prieteni exceptionali dar dusmani de care neaparat trebuie sa tii cont. Daca ramai cu impresia ca atunci cand te-ai luat de un capricorn si acesta nu riposteaza a bagat coada intre picioare, desi de cele mai multe ori avem replica, te inseli amarnic. Nativul va astepta momentul propice pentru a se razbuna, si cand o va face vei avea efectiv senzatia  ca nu ai cale de iesire. Suntem strategi foarte buni cu un spirit de convingere ceva de speriat. In concluzie poate capricornul iarta dar fii sigura ca nu va uita niciodata, de aici si catalogarea drept razbunatori. 
    Vei constata ca majoritatea se bucura de o cultura si un trecut cat de cat incercat, lucru care ii face sa fie pregatiti pentru aproape orice situatie, lucru care ne face si retinuti si foarte calculati, deci daca esti in cautarea unei persoane aventuriere , capricornul nu prea este pentru tine.  
    O sa ma repet, suntem persoane cu o complexitate emotionala impresionanta, deci ar fi un milion de alte lucru de spus despre noi, insa comportamentul nostr udepinde tare de educatie, cultura si mediul in care traim. Sa nu fii surprinsa cand vei afla ca multi capricorni sunt oameni de afaceri, judecatori, avocati medici sau politicieni, si daca nu e vorba de o functie cu o asa mare rezonanta, fii sigura ca stabilitatea financiara va exista. Iti doresc mult succes si multa rabdare. Daca ai sa reusesti inseamna ca intradevar esti o persoana deosebita, cu o personalitate puternica. 


    bre, da' ca mintiti de'ngheata apele ..la orice rahat, uitasi sa spui + ca va place curvaria''  

  •  
    • 1532 mesaje
    23 Sep 2013, 15:01
    15 2
    mda... a uitat sa spuna ca sunt reci reci reci si vor sa domine, isi impun punctul de vedere orbeste fara sa tina seama de cata suferinta provoaca
  •  
    • 735 mesaje
    1 Nov 2013, 20:44
    16 0
    Om rau, aspru, insensibil, da cu bata-n balta adeseori, egoist, infatuat, curvar, prefacut,intr-un cuvant: cutra!
  •  
    • 49 mesaje
    12 Ian 2014, 19:25
    3 1
    eu_babitu said:mda... a uitat sa spuna ca sunt reci reci reci si vor sa domine, isi impun punctul de vedere orbeste fara sa tina seama de cata suferinta provoaca

     de dominat le place sa domine foarte mult iar kand te roaga sa faci ceva si tu n-ai chef in momentuul respectiv sau faci cu totul altceva in momentul respectiv incepe sa se i-a la cearta e intr-adevar mai rece nu-i place sa-l cocolosesti adika sa-l saruti des sa-l imbratisezi des,crede-ma k am un sot capricorn

  •  
    • 49 mesaje
    12 Ian 2014, 19:40
    2 1
    ii place sa fie ordine in kasa in dulap vasele sa fie spalate.ii place foarte mult sa te domine sa faci exact cum spune el si kand ii spui k el face pe seful iar tu esti "servitoare" auuleuuu ce se oftika iar pe mne ma dispera chestia asta k nu ma asculta si nu vrea sa intzeleaga anumite treburi de flirtrat mai flirtreza iar daka il batzi la kap cu treaba asta din contra nu inceteaza ci mai face..de mintzit sa sti k mint daka n-au chef de o persoana sau sa mearga intr-un loc..nu stiu daka pot spune k e egoist dar ii place sa cheltuie putzin si pe lucruri necesare nu-i place sa cheltuie banii aiurea sa arunce cu ei pe geam cum se spune de dat banii iti da kand ii ceri iar kand iti cere el bani si tu "n-ai niciodata" ia-ti adio k nu te mai ajuta
  •  
    • 129 mesaje
    15 Ian 2014, 11:32
    4 1
    Pfffffff...ridicam capricornii in slavi sau ii coboram ?!
    Adevarul e ca au multe calitati dar in mare parte "bunatatea" lui e direct proportionala cu inteligenta ta.E atras de fizicul tau ingrijit,conteaza prima impresie pe care i-o lasi dar e de ajuns sa dai o data cu bata-n balta ca nu ai timp sa vezi cand dispare.E genul de barbat pe care il atrage un corp frumos dar nu se va atinge de el daca nu e insotit de o minte sclipitoare.Cea mai mare calitate a ta tre sa fie diplomatia,te vei simti ca intr-un joc de strategie in care tre sa fii mereu pregatita..
  •  
    • 10065 mesaje
    1 Mar 2014, 01:22
    0 0
    Capricorn20 said:Iti va raspunde chiar un nativ al zodiei. In primul rand trebuie sa intelegi ca fiecare individ difera. Capricorunul are cu adevarat o personalitate complexa. Majoritatea naitvilor pe care ii vei intalni pana in jurul varstei  de 30 de ani sunt inca in formare, deci greu de format un anume tipar.
     Din start iti spun ca vei gasi cu geru un capricorn care sa se afiseze cu tine in situatia in care nu ai un statut cat de cat definit, o infatisare placuta, cultura si inteligenta cat mai dezvoltata. Ne ferim ca dracul de tamaie de situatiile in care sa ti se faca jena cand partenera deschide gura(nu incerc sa te jicnesc in absolut in nici un fel, doar iti fac o trecere in revista) .Sunt slabe sansele as gasesti des nativi care sa nu fie realizati intr-o oarecare masura pe plan profesional, si daca nu sunt inca realizati fii sigura ca o reusita este oarecum iminenta. Am multi prieteni capricorni dar si nativi ai altor zodii s itrebuie sa iti spun ca daca reusesti sa aduci un capricorn langa tine, in primul rand ai o vointa de fier, o tarie de caracter uimitoare. Vei constata ca de cele mai multe ori parem distanti , retrasi, timizi, intr-un cuvant usor ciudati. Nu vei gasi un capricorn care sa isi arunce usor increderea in tine sau in oricine altcineva. Eu spre exemplu dupa atatia ani pot spune ca desi am foooarte multi amici, doar 4 -5 persoane imi sunt cu adevarat prieteni, si sunt dispus sa fac muulte pentru ei. Avem tendinta de a testa persoana de langa noi in fel si chip, aurncam zeci de filtre, si multi fie renunta, fie asimileaza situatia ca fiind unul din defecte. Adevarul este ca daca ai reusit sa castigii ncrederea capricornului vei da de o persoana romantica, cu simtul umorului, bun simt, inteligenta, adaptabilitate, protectie, sprijin si nu ma feresc sa o spun , greu de gasit in zilele noastre, in general FIDELA.
    3 dintre prietenii de care iti vorbeam sunt casatoriti, si cred eu, pot fi considerati mai mult de orice parintii si sotii perfecti, asta daca esti in cautarea unei persoane stabile d.p.d.v financiar si social. 
    Foarte multe femei fac greseala de a astepta ca nativul sa faca primul pas. Imi pare rau sa va informez dar sansele se vor apropia usor de 0 ) In alta ordine de idei vei constata ca barbatul capricorn atrage usor privirea doar prin simpla prezenta(lucru pe care mil -au confirmat multe dintre partenerele mele) . Raportat la viata sexuala ramane sa descoperi singura  
    Ai intrebat cum poti atrage barbatul capricorn. Mi-ar placea sa iti spun ca e simplu dar un e. In primul rand majoritatea dintre noi isi reprima sentimentele, asa ca vei gasi grue pe cineva care sa iti cada la picioare, si daca il vezi rapid cu botul pe albe e clar ca e in cautarea unei aventuri si atat. E foarte important sa fii naturala, bine impracata, si indraznesc sa spun ca o tinuta business sau elganta ar fi cel mai indicata. Suntem in general perfectionisti, asa ca nu te astepta sa fii remarcata de un capricorn imbracata in trening. Trebuie sa mentionez ca nu pretul e important si bunul gust.
    Peste tot scrie ca nativii zodiei mele sunt materialisti. Ei bine, este foarte adevarat. Ceea ce trebuie sa intelegi este ca nu vom cauta neaparat o persoana instarita, asta pentru ca majoritatea dintre noi sunt orgoliosi si independenti si nu vor accepta sa ai o situatie financiara mai buna,  cu alte cuvinte as traiasca pe spatele tau. Cel mai important este sa oferi siguranta ca impreuna cu tine capricornul va fi in stare sa isi cladeasca acel 'imperiu".
    Un alt punct care trebuie atins este incapatanrea si acea impresie de persoana aroganta pe care o lasa capricornul. Daca pleci de la premisa ca nativul doareste doar sa para deasupra tuturor, si de fapt este un nimic , ai plecat pe o pista falsa. Capricornii in general reusesc sa urce destul de sus in ierarhia societatii, si pana in momentul in care meritele le vor fi recunoscute, vor sta cuminti si retrasi. 
    O alta chestiune importanta este sa nu tradezi increderea capricornului, si pe cat posibil sa nu ii starnesti ura. Majoritatea capricornilor nu sunt prieteni exceptionali dar dusmani de care neaparat trebuie sa tii cont. Daca ramai cu impresia ca atunci cand te-ai luat de un capricorn si acesta nu riposteaza a bagat coada intre picioare, desi de cele mai multe ori avem replica, te inseli amarnic. Nativul va astepta momentul propice pentru a se razbuna, si cand o va face vei avea efectiv senzatia  ca nu ai cale de iesire. Suntem strategi foarte buni cu un spirit de convingere ceva de speriat. In concluzie poate capricornul iarta dar fii sigura ca nu va uita niciodata, de aici si catalogarea drept razbunatori. 
    Vei constata ca majoritatea se bucura de o cultura si un trecut cat de cat incercat, lucru care ii face sa fie pregatiti pentru aproape orice situatie, lucru care ne face si retinuti si foarte calculati, deci daca esti in cautarea unei persoane aventuriere , capricornul nu prea este pentru tine.  
    O sa ma repet, suntem persoane cu o complexitate emotionala impresionanta, deci ar fi un milion de alte lucru de spus despre noi, insa comportamentul nostr udepinde tare de educatie, cultura si mediul in care traim. Sa nu fii surprinsa cand vei afla ca multi capricorni sunt oameni de afaceri, judecatori, avocati medici sau politicieni, si daca nu e vorba de o functie cu o asa mare rezonanta, fii sigura ca stabilitatea financiara va exista. Iti doresc mult succes si multa rabdare. Daca ai sa reusesti inseamna ca intradevar esti o persoana deosebita, cu o personalitate puternica. 

     Excelent ! Adevar graiesti ("slabiciunea" Capricornilor).

  •  
    • 1 mesaje
    15 Apr 2014, 16:31
    0 0
    Uite cateva sfaturi interesante despre cum poti cuceri un capricorn
    http://www.domnite.ro/cum-sa-cuceresti-un-barbat-capricorn/
    sper sa te ajute 
  •  
    • 1532 mesaje
    2 Mai 2014, 12:32
    1 0
    Alina333 said:Uite cateva sfaturi interesante despre cum poti cuceri un capricorn
    http://www.domnite.ro/cum-sa-cuceresti-un-barbat-capricorn/
    sper sa te ajute 

     

     

     

    Sincera sa fiu, nu vreau sa cuceresc asa "specimen" sa fie la el, acolo  

  •  
    • 10065 mesaje
    2 Mai 2014, 21:20
    1 0
    Aaaa ... adica e rai,, ai ?

    Mai Alina, capricornii sint persoane extraordinare, zau, decopera-i doar !

  •  
    • 16 mesaje
    25 Feb 2015, 16:32
    0 0
    Despre Capricorni, calitati si defecte, gasiti detalii aici: http://www.astrum.ro/zodiile-calitati-si-defecte/

    Spor.
  •  
    • 44 mesaje
    5 Nov 2018, 14:49
    2 0
    Intra pe zodiacool.ro si citeste caracteristicile barbatului capricorn. Poti eventual sa faci un calcul de compatibilitate sa iti faci o idee despre ce te asteapta. https://www.zodiacool.ro/zodii/zodiac-european/capricorn