Botox Constanta

•  
    • 2 mesaje
    9 Dec 2011, 10:07
    0 0

Salut!

Stie cineva un cabinet bun din Constanta pentru injectii botox. bun si ca pret si ca acoperire?

Eu mi-am fkt acum 8 luni si nu sunt multumita deloc de rezultate.

10 milioane date, o acoperire de 65% si o durata de 3 luni.

•  
    • 1 mesaje
    10 Dec 2011, 20:50
    0 0
    incearca la esthetic center.eu sunt super multumita
  •  
    • 168 mesaje
    10 Dec 2011, 23:07
    0 0
    eu nu am incredere in interventiile cu botox..
  •  
    • 4 mesaje
    18 Dec 2011, 19:43
    1 0

Parera mea este urmatoarea: numai cine nu isi permite tratamentul NU are incredere in botox! Eu am 34 ani si am descoperit botoxul de 3 ani jumatate. Am intrerupt tratamentul cat am fost insarcinata din pacate si toata lumea imi zicea ca par obosita.Nu pot sa exprim in cuvinte cat de multe poti schimba cu putin ajutor si evident bani.Fiind din constanta ma tratez chiar aici la doamna doctor cazacu, a fost cea care mi-a castigat simpatia de la inceput oferindu-mi garantie pe tratament iar conditiile de curatenie in care se lucreaza acum la clinica aesthetica nu cred ca mai sunt intalnite in oras decat la euromaterna, unde de altfel am nascut in niste conditii minunate! Deci doamneleor, pana nu incercati ceva, nu va mai dati cu parerea.Botoxul ne poate ajuta foarte mult evident daca ni-l permitem.

•  
    • 4 mesaje
    27 Dec 2011, 03:54
    0 0
    am incercat si eu la esthetic center dar doctorii vin din bucuresti, greeeeu cu programarile si preturile mi se par cam..de bucuresti daca intelelgeti. Si eu tot la doamna cazacu ma tratez si este foarte ok, e bine de stiut ca pentru orice problema la orice ora am medicul aici in oras
  •  
    • 79 mesaje
    30 Dec 2011, 22:48
    0 0
    10 mil doar pe botox?!?! si doar 3 luni
  •  
    • 11 mesaje
    2 Ian 2012, 18:43
    0 0

Buna, 

in loc de botox (care e totusi o toxina pt organism), ai incercat produse cu colagen si acid hialuronic?

Am citit niste reviewuri bune despre gama celor de la Biocyte. Am gasit unele produse pe www.roduceri.ro, daca te intereseaza. 

toate cele bune

•  
    • 4 mesaje
    5 Ian 2012, 01:16
    0 0
    Este toxina dar are efect asta conteaza!Eu ma tratez la aesthetica la domnisoara corina cazacu si la mine chiar se vede diferenta. O sa incerc si injectiile cu acid hyaluronic in curand dar pana una-alta vresu si eu numele cremei cu acid hyaluronic daca esti draguta wooly - si pretul .Merci!
  •  
    • 7 mesaje
    28 Ian 2012, 15:28
    0 0
    Buna fetelor.
    Oricat sunt de bune cremele cu acid hialuronic, efectele sunt foarte putin vizibile in comparatie cu injectiile cu acid hialuronic sau botox. Eu folosesc cremele de la Restylane (sunt profesionale) dar cele mai bune rezultate le-am avut tot prin injectare; si rezultatele ar trebuie sa dureze in jur de 6 luni daca doctorul injecteaza cantitatea corespunzatoare. Frumusetea costa din pacate dar si substantele folosite daca sunt bune, costa destul de mult. Salutari!
  •  
    • 1 mesaje
    1 Feb 2012, 12:57
    0 0
    Hello fetelor....eu am incercat in mai multe locuri in Constanta, la medici renumiti pentru asa ceva(nu as vrea sa dau nume din diverse motive), am ajuns chiar si in Bucuresti si sincer va spun ca nu am fost multumita ca la Clinica Aesthetica din Constanta...exact cum spunea si Adina, mai sus, nu se compara conditiile de acolo, calitatea produselor si ca sa nu mai spun de pret ca e cu mult mai mic ca in alte parti...incercati la Dr. Cazacu si sigur nu o sa va para rau...
  •  
    • 4 mesaje
    15 Feb 2012, 13:21
    0 1
    Buna!....exact cum ti-au spus si fetele mai sus, si eu te sfatuiesc sa incerci la Clinica Aesthetica din Constanta, la doctorita Corina Cazacu...este foarte dragutza si foloseste produse  foarte bune si pretul este cel mai mic din oras...stiu asta cu siguranta pentru ca mama mea se duce la dansa de aproximativ 2 ani..
  •  
    • 28 mesaje
    20 Feb 2012, 00:27
    0 0
    Schimba medicul, trei luni nu e bine. La mine, eu am facut numai doua zone, a tinut 6 luni. Am facut tratamentul la Dr Morad Iancu.

d1ana said:

Salut!

Stie cineva un cabinet bun din Constanta pentru injectii botox. bun si ca pret si ca acoperire?

•  
    • 4 mesaje
    25 Aug 2012, 11:32
    0 0
    andreita_dea said:
    Schimba medicul, trei luni nu e bine. La mine, eu am facut numai doua zone, a tinut 6 luni. Am facut tratamentul la Dr Morad Iancu.

d1ana said:

Salut!

si eu stiu ca botoxul tine intre 6 si 8 luni!

Acest mesaj a fost editat de către geta10voicu: 25 Aug 2012, 11:33
  •  
    • 2 mesaje
    18 Oct 2012, 17:03
    0 0
    valentinamihai said:Buna!....exact cum ti-au spus si fetele mai sus, si eu te sfatuiesc sa incerci la Clinica Aesthetica din Constanta, la doctorita Corina Cazacu...este foarte dragutza si foloseste produse  foarte bune si pretul este cel mai mic din oras...stiu asta cu siguranta pentru ca mama mea se duce la dansa de aproximativ 2 ani..

botoxul si eu il fac tot la corina cazacu. si stiu sigur ca lucreaza pe garantie!!! reface tratamentul gratis in caz de ceva.prietena mea sufera de hipertiroidism si i s-a refuzat tratamentul cu botox pe motiv ca nu se poate oferi garantie la persoanele cu aceasta boala (pt ca se duce repede efectul) mi s-a parut foarte corecta tipa! in plus mi-am facut marire de buze si sunt f multumita! poate si tu ai hipertiroidism sau alta boala care determina trecerea efectului. fa-ti niste analize!

•  
    • 1 mesaje
    10 Iun 2013, 16:15
    0 0
    oana.bruma said:
    valentinamihai said:Buna!....exact cum ti-au spus si fetele mai sus, si eu te sfatuiesc sa incerci la Clinica Aesthetica din Constanta, la doctorita Corina Cazacu...este foarte dragutza si foloseste produse  foarte bune si pretul este cel mai mic din oras...stiu asta cu siguranta pentru ca mama mea se duce la dansa de aproximativ 2 ani..

Eu am facut mai multe consultatii recunosc, de doamna doctor mi-a placut din prima si cred ca asta este un lucru foarte important, sa ai incredere in cine te trateaza. Mi-a vorbit foarte frumos, scurt si la obiect, mi s-a parut foarte sincera si directa. Am urmat tratamentul si sunt multumita ca nu m-au inselat instinctele.Are mana usoara, nu m-a durut nimic si in plus folosete solutiile cele mai bune. Incercati si voi ca mine, mai multe consultatii si duceti-va la cine va spune instinctul!

•  
    • 4 mesaje
    13 Nov 2013, 00:09
    0 0
    Pe scurt mi-am facut tratamente prin mai multe tari pentru ca lucrez pe croaziera si calatoresc mult dar mi-am facut de doua ori si la dna doctor Cazacu si intr-adevar imi place mult mai mult faptul ca nu mi-a inlemnit toata fata cum se procedeaza prin USA, am expresivitate! Conteaza nu numai pretul cel mai mic zic eu ci si un pic de simt estetic pe care numai fetele in au! Asta mi-a placut cel mai mult la ea!
  •  
    • 1 mesaje
    9 Nov 2014, 21:07
    0 0
    Fetelor nu credeti asemenea comentarii, totate cele ce au comentat pozitiv despre Dr Corina Cazacu, sunt prietene de ale ei. Haideti sa va spun eu adevarul despre aceasta Miss Doctora Corina Cazacu, este un medic stomatolog care nici macar nu intra in competentele ei sa injecteze cu toxina. Au voie sa faca acest lucru doar medicii dermatologi,chirurgii, medicii esteticieni. Dansa se da mare esteticiana, cand ea e defapt stomatolog. Am un prieten care s-a dus la Dr.Corina, iar in urma injectarii prost facute deoarece nu este medic estetician, vreau sa spun ca prietenul meu a facut necroza pe frunte. Daca Corina citeste acest mesaj stie despre cine este vorba.A trebuit ulterior sa isi faca grefa de piele, dar tot a ramas cu ditamai semnu pe frunte. Va mai dau un caz, este vorba despre dna directoare de la teatrul din navodari a injectato si ia ieshit femeii o asimetrie foarte grava. Cam asta este Dr.Corina Cazacu, sa raspunda dansa daca are curaj acestui comentariu.si sper ca colegiul medicilor sa ia masuri, sa nu mai nenoroceasca si alte persoane. Asa ca fetelor nu mai credeti in comenturile de mai sus, care sunt puse de dansa sa posteze comenturi pozitive. Acesta este adevarul despre Miss Lady Corina Cazacu, un stomatolog ce se crede mare estetician. Va Multumesc frumos,