Ghicitul in carti,cafea,etc

  •  
    • 18 mesaje
    9 Nov 2021, 13:02
    0 0
    Viviana26 said:
    IuliaCor said:ATENTIE la aceasta Viviana 26!!! Este o mare escroaca, nu are nici o treaba cu previziuni, astrologie, citire tarot si tot ce mai indruga ea pe acolo cu vorbe multe si frumoase. Este o pustoaica obraznica, Dobre Oana Ruxandra care insista sa primeasca banii in cont desi nu are acest har, nu doreste sa se arate la fata, doar "sedinte telefonice", foarte dubioasa tipa. Eu am facut prostia sa o contactez pentru o sedinta de 30 de minute si am fost socata sa vad cat de mult abereaza si bate campii, dupa 10 minute am cerut sa oprim asa zisa "sedinta" ca mi s-a parut penibil sa stau sa ascult niste aberatii balbaite. Am inregistrarea convorbirii pentru cei care doresc sa se convinga. De asemenea, am rugat-o frumos sa imi inapoieze banii si a devenit obraznica, m-a blocat. Oricum, are plangere facuta la politie pentru escrocherie si toti cei care descopera astfel de individe ar trebui sa faca plangere pentru a se lua masuri.

     


     Masoara-ti cuvintele. Nu este adevarat ce spui, Doamna Iulia Corban, cu numarul de telefon 0799825960, las datele tale de contact aici ca sa se fereasca si altele de tine. M-ai sunat pentru o sedinta si am inceput sa iti spun despre tine si totul a fost bine si frumos pana cand ti-am spus ca NU ai farmece. Sa elucidam: esti o persoana maritata, cu copii, sau un copil (o fata), si iti merge bine PE TOATE PLANURILE dar tu crezi ca ai farmece facute. Cand esti prost, nu e destul, pana nu esti si fudul. In primul rand nu sunt pustoaica, imi cer scuze, am 30 de ani, daca tot vrei sa se vada detaliile despre noi. Nu e nicio problema, primesc oameni in casa, dar nu pe oricine, asta fiind un alt aspect pe care ar fi dragut sa il lamuresc. Acum, datorita tie, probabil vor si SI MAI PUTINE persoane care imi vor trece pragul, dar nu este nicio problema. 
      Nu am patit niciodata asa ceva, este in premiera cand o persoana se plange de mine pe acest forum, si asta ar trebui sa iti ridice semne de intrebare.  
      Asadar, doamna Iulia Corban, cu numarul de telefon care ii apartine: 0799825960, m-a sunat si am inceput cu aceasta o sedinta de 70 de ron, iar dupa 10 minute de conversatie mi-a spus ca UN DOMN, IN TRECUT, I-A SPUS CA ARE FARMECE FACUTE, si ca eu de ce nu spun la fel. Pentru ca n-ai, doamna, farmece, n-ai decat prostie in cap, cu toata stima de rigoare, iti dai seama ca ironic vorbind. Imi cer scuze... celorlalti cititiori, pentru situatia creata.   
      Feriti-va de oamenii incuiati la minte. 
      Nu am de ce sa iti returnez cei 70 de lei doar fiindca nu am spus ce ai vrut tu sa auzi. Si sa nu indraznesti sa ma cauti pentru ca nu voi edita in niciun fel comentariul. O zi buna!

     

  •  
    • 18 mesaje
    9 Nov 2021, 13:14
    2 0
    Draga Viviana26 , se vede ca esti disperata atat timp cat ai o plangere la politie. Ma bucur ca mi-ai dat numarul de telefon ca doar asa ma pot contacta persoanele care doresc sa se convinga ca nu mint cu nimic, cine doreste si este interesat ii voi trimite inregistrarea cu tine si atunci oamenii se vor convinge cine minte. Nu am specificat absolut nimic de farmece in cele 10 minute penibile de discutie cu tine si am si dovada, asa ca te-ai facut iarasi singura de rahat. Dovada ca minti cu nerusinare consta tocmai in inregistrarea cu tine in care voi dovedii celor interesati ca nu am spus nimic din ce acuzi tu acolo. Chiar sunt curioasa pana unde poate merge nesimtirea ta! Un om destept si educat asa cum te lauzi pe aici ar stii sa isi recunoasca si sa isi repare o greseala, dar tu observ ca te afunzi singura in mocirla.  SUCCES!
    Acest mesaj a fost editat de către IuliaCor: 9 Nov 2021, 13:16
  •  
    • 18 mesaje
    9 Nov 2021, 13:32
    0 0
    Andree111 said:Doamna Iulia, eu stiu un lucru! Daca nu sunteti multumita de un serviciu, nu mai apelati la acea persoana. Sincer, eu am apelat la domnisoara Viviana26 si am fost multumita. Daca dumneavoastra nu v-a convenit ce ati auzit, asta nu inseamna ca nici altora. Mie mi-a descris sora exact cum este ea, barbatul exact cum este el si pe mine la fel, si nu, nu suntem prietene sa imi stie viata. Pur si simplu ce a spus era adevarat, iar cat despre viitor, mi-a spus la un moment dat “in 3 zile se va intampla x” si fix in 3 zile s-a intamplat ce mi-a spus ea. Ceea ce mi-a spus pentru viitor nu am de unde sa stiu daca se adevereste ca nu am ajuns acolo, dar ce mi-a spus despre prezent si viitorul apropiat au fost toate adevarate. Asa ca eu o recomand cu drag si voi mai apela la ea! Cat despre dumneavoastra, daca nu va convine un serviciu, nu mai apelati, fiecare om poate incerca si sa se convinga singur.

     Doamneeeee, dar de unde ati aparut toate acum!? Disperarea este mare... =) 

  •  
    • 18 mesaje
    9 Nov 2021, 13:32
    0 0
    Andree111 said:Doamna Iulia, eu stiu un lucru! Daca nu sunteti multumita de un serviciu, nu mai apelati la acea persoana. Sincer, eu am apelat la domnisoara Viviana26 si am fost multumita. Daca dumneavoastra nu v-a convenit ce ati auzit, asta nu inseamna ca nici altora. Mie mi-a descris sora exact cum este ea, barbatul exact cum este el si pe mine la fel, si nu, nu suntem prietene sa imi stie viata. Pur si simplu ce a spus era adevarat, iar cat despre viitor, mi-a spus la un moment dat “in 3 zile se va intampla x” si fix in 3 zile s-a intamplat ce mi-a spus ea. Ceea ce mi-a spus pentru viitor nu am de unde sa stiu daca se adevereste ca nu am ajuns acolo, dar ce mi-a spus despre prezent si viitorul apropiat au fost toate adevarate. Asa ca eu o recomand cu drag si voi mai apela la ea! Cat despre dumneavoastra, daca nu va convine un serviciu, nu mai apelati, fiecare om poate incerca si sa se convinga singur.

     Doamneeeee, dar de unde ati aparut toate acum!? Disperarea este mare... =) 

  •  
    • 18 mesaje
    9 Nov 2021, 13:32
    0 0
    Andree111 said:Doamna Iulia, eu stiu un lucru! Daca nu sunteti multumita de un serviciu, nu mai apelati la acea persoana. Sincer, eu am apelat la domnisoara Viviana26 si am fost multumita. Daca dumneavoastra nu v-a convenit ce ati auzit, asta nu inseamna ca nici altora. Mie mi-a descris sora exact cum este ea, barbatul exact cum este el si pe mine la fel, si nu, nu suntem prietene sa imi stie viata. Pur si simplu ce a spus era adevarat, iar cat despre viitor, mi-a spus la un moment dat “in 3 zile se va intampla x” si fix in 3 zile s-a intamplat ce mi-a spus ea. Ceea ce mi-a spus pentru viitor nu am de unde sa stiu daca se adevereste ca nu am ajuns acolo, dar ce mi-a spus despre prezent si viitorul apropiat au fost toate adevarate. Asa ca eu o recomand cu drag si voi mai apela la ea! Cat despre dumneavoastra, daca nu va convine un serviciu, nu mai apelati, fiecare om poate incerca si sa se convinga singur.

     Doamneeeee, dar de unde ati aparut toate acum!? Disperarea este mare... =) 

  •  
    • 18 mesaje
    9 Nov 2021, 13:32
    1 0
    Andree111 said:Doamna Iulia, eu stiu un lucru! Daca nu sunteti multumita de un serviciu, nu mai apelati la acea persoana. Sincer, eu am apelat la domnisoara Viviana26 si am fost multumita. Daca dumneavoastra nu v-a convenit ce ati auzit, asta nu inseamna ca nici altora. Mie mi-a descris sora exact cum este ea, barbatul exact cum este el si pe mine la fel, si nu, nu suntem prietene sa imi stie viata. Pur si simplu ce a spus era adevarat, iar cat despre viitor, mi-a spus la un moment dat “in 3 zile se va intampla x” si fix in 3 zile s-a intamplat ce mi-a spus ea. Ceea ce mi-a spus pentru viitor nu am de unde sa stiu daca se adevereste ca nu am ajuns acolo, dar ce mi-a spus despre prezent si viitorul apropiat au fost toate adevarate. Asa ca eu o recomand cu drag si voi mai apela la ea! Cat despre dumneavoastra, daca nu va convine un serviciu, nu mai apelati, fiecare om poate incerca si sa se convinga singur.

     Doamneeeee, dar de unde ati aparut toate acum!? Disperarea este mare... =) 

  •  
    • 2 mesaje
    9 Nov 2021, 14:08
    0 0
    Nu am aparut doamna, eram pe forum. Chiar de aici am luat numarul de telefon al domnisoarei si am zis sa incerc. Mie mi-a convenit, mi s-a adeverit si cu siguranta voi mai reveni! Ma repet! Daca dumneavoastra nu v-a convenit nu mai aruncati cu noroi. Oamenii pot incerca, daca nu le convine, nu mai apeleaza. E foarte simplu! Eu am incercat, am fost multumita de servicii!
  •  
    • 100 mesaje
    9 Nov 2021, 15:59
    0 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 00:39
  •  
    • 7 mesaje
    9 Nov 2021, 19:54
    0 0
    Chiar nu este niciun moderator pe aici? S-a pus numărul de telefon al unei persoane fără acordul acesteia, eu știu că asta încalcă legea dar văd că șarlatanele nu vor să știe de lege
  •  
    • 18 mesaje
    10 Nov 2021, 08:49
    0 0
    Viviana26 said:
    IuliaCor said:
    Andree111 said:Doamna Iulia, eu stiu un lucru! Daca nu sunteti multumita de un serviciu, nu mai apelati la acea persoana. Sincer, eu am apelat la domnisoara Viviana26 si am fost multumita. Daca dumneavoastra nu v-a convenit ce ati auzit, asta nu inseamna ca nici altora. Mie mi-a descris sora exact cum este ea, barbatul exact cum este el si pe mine la fel, si nu, nu suntem prietene sa imi stie viata. Pur si simplu ce a spus era adevarat, iar cat despre viitor, mi-a spus la un moment dat “in 3 zile se va intampla x” si fix in 3 zile s-a intamplat ce mi-a spus ea. Ceea ce mi-a spus pentru viitor nu am de unde sa stiu daca se adevereste ca nu am ajuns acolo, dar ce mi-a spus despre prezent si viitorul apropiat au fost toate adevarate. Asa ca eu o recomand cu drag si voi mai apela la ea! Cat despre dumneavoastra, daca nu va convine un serviciu, nu mai apelati, fiecare om poate incerca si sa se convinga singur.

     Doamneeeee, dar de unde ati aparut toate acum!? Disperarea este mare... =) 

     

    Cât tupeu ai. Nu ai zis nimic de farmece, nu? ) Nu ai zis?! Bine. Eu nu am Draga mea niciun fel de disperare ca poliția nu are ce sa îmi facă, dar văd ca tu nu mai poți și nu mai știi cum sa o sucești și ce sa faci ca sa îmi faci mie rau pt 70 de lei, și e grav, e păcat de Dumnezeu când văd oameni ca tine. Eu nu mai particip la aceasta mizerie de discuție. Te rog frumos dacă mai ai ceva de spus după toate amenințările și porcăriile astea, sa… spui și sa… și sa… ma abțin… lasă… Ferească Dumnezeu…

    Draga "Viviana26", nu este vorba de 70 de lei ca nici eu nu am saracit, dar nici tu nu te imbogatesti. Este vorba sa nu mai cada si alti naivi in plasa celor de teapa ta, fara nici un har si care se dau altceva decat ceea ce sunt.  

     

  •  
    • 18 mesaje
    10 Nov 2021, 09:15
    0 0
    Cditto said:Chiar nu este niciun moderator pe aici? S-a pus numărul de telefon al unei persoane fără acordul acesteia, eu știu că asta încalcă legea dar văd că șarlatanele nu vor să știe de lege

    Da, pacat ca nu este nici un moderator care sa ia masuri cand se sesizeaza astfel de cazuri. Daca aveam posibilitatea sa incarc un fisier audio aici, puteam dovedi foarte usor ca aceasta Viviana26 este doar o escroaca. 

    Acest mesaj a fost editat de către IuliaCor: 10 Nov 2021, 09:16
  •  
    • 1 mesaje
    1 Dec 2021, 13:15
    0 0
    IuliaCor said:
    Viviana26 said:
    IuliaCor said:ATENTIE la aceasta Viviana 26!!! Este o mare escroaca, nu are nici o treaba cu previziuni, astrologie, citire tarot si tot ce mai indruga ea pe acolo cu vorbe multe si frumoase. Este o pustoaica obraznica, Dobre Oana Ruxandra care insista sa primeasca banii in cont desi nu are acest har, nu doreste sa se arate la fata, doar "sedinte telefonice", foarte dubioasa tipa. Eu am facut prostia sa o contactez pentru o sedinta de 30 de minute si am fost socata sa vad cat de mult abereaza si bate campii, dupa 10 minute am cerut sa oprim asa zisa "sedinta" ca mi s-a parut penibil sa stau sa ascult niste aberatii balbaite. Am inregistrarea convorbirii pentru cei care doresc sa se convinga. De asemenea, am rugat-o frumos sa imi inapoieze banii si a devenit obraznica, m-a blocat. Oricum, are plangere facuta la politie pentru escrocherie si toti cei care descopera astfel de individe ar trebui sa faca plangere pentru a se lua masuri.

     


     Masoara-ti cuvintele. Nu este adevarat ce spui, Doamna Iulia Corban, cu numarul de telefon 0799825960, las datele tale de contact aici ca sa se fereasca si altele de tine. M-ai sunat pentru o sedinta si am inceput sa iti spun despre tine si totul a fost bine si frumos pana cand ti-am spus ca NU ai farmece. Sa elucidam: esti o persoana maritata, cu copii, sau un copil (o fata), si iti merge bine PE TOATE PLANURILE dar tu crezi ca ai farmece facute. Cand esti prost, nu e destul, pana nu esti si fudul. In primul rand nu sunt pustoaica, imi cer scuze, am 30 de ani, daca tot vrei sa se vada detaliile despre noi. Nu e nicio problema, primesc oameni in casa, dar nu pe oricine, asta fiind un alt aspect pe care ar fi dragut sa il lamuresc. Acum, datorita tie, probabil vor si SI MAI PUTINE persoane care imi vor trece pragul, dar nu este nicio problema. 
      Nu am patit niciodata asa ceva, este in premiera cand o persoana se plange de mine pe acest forum, si asta ar trebui sa iti ridice semne de intrebare.  
      Asadar, doamna Iulia Corban, cu numarul de telefon care ii apartine: 0799825960, m-a sunat si am inceput cu aceasta o sedinta de 70 de ron, iar dupa 10 minute de conversatie mi-a spus ca UN DOMN, IN TRECUT, I-A SPUS CA ARE FARMECE FACUTE, si ca eu de ce nu spun la fel. Pentru ca n-ai, doamna, farmece, n-ai decat prostie in cap, cu toata stima de rigoare, iti dai seama ca ironic vorbind. Imi cer scuze... celorlalti cititiori, pentru situatia creata.   
      Feriti-va de oamenii incuiati la minte. 
      Nu am de ce sa iti returnez cei 70 de lei doar fiindca nu am spus ce ai vrut tu sa auzi. Si sa nu indraznesti sa ma cauti pentru ca nu voi edita in niciun fel comentariul. O zi buna!

     

     

  •  
    • 100 mesaje
    20 Ian 2022, 18:06
    1 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 01:00
  •  
    • 17 mesaje
    21 Ian 2022, 17:03
    0 0
    Bia..lidia said:Vo recomand pe Adina ghiceste in carti tarot si cafea.Este fff pricepută tot ce mi a spus s a adeverit.tel dansei 0728792768

     

    Tu esti Adina. Te recomanzi singura
  •  
    • 17 mesaje
    21 Ian 2022, 17:03
    0 0
    Bia..lidia said:Vo recomand pe Adina ghiceste in carti tarot si cafea.Este fff pricepută tot ce mi a spus s a adeverit.tel dansei 0728792768

     

    Tu esti Adina. Te recomanzi singura
  •  
    • 100 mesaje
    20 Mar 2022, 13:50
    0 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 00:40
  •  
    • 100 mesaje
    1 Iul 2022, 07:12
    0 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 00:39
  •  
    • 10 mesaje
    22 Mar 2023, 11:28
    0 0
    Georgiaa said:Eu recomand un domn din giurgiu..face ritualuri la preturi foarte bune..se pricepe foarte bine la ritualuri de legări si preturile dânsului sunt foarte bune..disponibil la orice oră 0735129679