Ghicitul in carti,cafea,etc

  •  
    27 Sep 2019, 11:13
    0 1
    Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!
  •  
    • 28 mesaje
    9 Nov 2019, 20:34
    0 0
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

     

    Mai lasă-ne cu minciune! Ești o mare excroaca!
  •  
    • 3 mesaje
    2 Dec 2019, 21:56
    0 0
    DEEDE73 said:te rog sa imi dai si mie nr tipei din constanta

     

  •  
    • 11 mesaje
    9 Dec 2019, 13:49
    0 0

    unele se pricep, altele nu
    Acest mesaj a fost editat de către lenaig: 14 Feb 2020, 20:43
  •  
    • 4 mesaje
    10 Dec 2019, 20:45
    0 0
  •  
    • 12 mesaje
    17 Dec 2019, 14:29
    0 0
    elena din militari 

    Acest mesaj a fost editat de către mouss: 20 Feb 2020, 10:25
  •  
    14 Ian 2020, 12:54
    0 0
    Mati89 said:
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

     

    “Mai lasă-ne cu minciune! Ești o mare excroaca!” Asta spuneai in noiembrie, de aceea ai apelat si in ianuarie la dumneaiei! Esti o catea care latra rau, dar vad ca te plangi pe toate forumurile deschise pe aici ca X,Y,Z ti-au dat teapa! Nimeni nu te-ar ajuta la ce ceri tu, zdreanta!

     

  •  
    • 7 mesaje
    13 Feb 2020, 20:59
    0 0
    Eu o recomand pe Adina. E din București și se pricepe in carti si in tarot . Merita sa încercați Nr ei este : 0728792768
  •  
    • 20 mesaje
    16 Feb 2020, 21:53
    0 0
    Vă recomand o doamna este foarte pricepută am fost foarte mulțumită .doamna ghicește in carti cafea si tarot este româncă.va las nr dansei 0728792768
  •  
    • 20 mesaje
    16 Feb 2020, 21:57
    0 0
    Doamna Adina vo recomand este româncă ghicește in carti cafea tarot.nr de tel al doamnei este 0728792768
  •  
    • 20 mesaje
    16 Feb 2020, 22:00
    0 0
    Vo recomand pe Adina ghiceste in carti tarot si cafea.Este fff pricepută tot ce mi a spus s a adeverit.tel dansei 0728792768
  •  
    • 11 mesaje
    22 Feb 2020, 11:32
    0 1
    Buna ziua , 

    Imi permit sa impart cu voi experienta mea . Atrasa de anuntul doamnei Lia, am sunat-o (in luna mai 2019)  pentru o sedinta . Imi pare foarte rau dar, experienta mea nu a fost foarte placuta .. Am stat la dansa aproximativ 40-45min, mi-a vorbit frumos, mi-a spus ca ma voi marita in vara (anul 2019), si alte detalii, dar toate numai aiureli. Barbatul cu care trebuia sa ma marit, m-a parasit pentru alta dupa cateva saptamani.  Nu stiu de ce nu a vazut asa un detaliu importatnt. Citind anuntul dansei, mi-a dat asa o impresie buna .



    Dupa, la sfarsitul verii trecute am zis hai ca dau un ban, dar ma duc la Catalina Vericianu! Vai ce femeie versata, te stoarce de bani, a stat cu mine cred ca 30 de minute . Sta la vila, pleaca in vacanta la soare la fiecare 2luni, mai mult mi-a vorbit de dansa ca de mine.Am plecat tare dezamagita, in mare te duci bou si vii vaca.



    Vorbind cu o colega de servici, Claudia mi-a recomandat-o pe Ana. Am ezitat foarte mult timp inainte de a suna-o. Prima ipresie: femeie serioasa, are o anumita varsta. Mi-a facut cafeaua, am stat 1h la dansa, m-a servit cu suc si prajituri, (respectoasa femeia) si mi-a gicit bine, mi-a spus ca ma voi marita cu un coleg de servici si ca voi avea un copil. Pai, din Septembrie 2019 pana in ziua de azi, m-am casatorit civil cu un coleg, si sunt insarcinata, vom avea un copil anul acesta.  O recomand pe aceasta doama, daca doriti sa o contactati, va las nr de telefon 07.66.83.78.00. Sedinta este 100 ron. 
  •  
    • 20 mesaje
    1 Mar 2020, 18:38
    1 0
    Vo recomand cu încredere pe această doamna eu am cunoscut o prin intermediul unei prietene este o doamna foarte pricepută am fost foarte mulțumită,are har tot ce mi a spus asa a fost.va las nr dansei 0728792768
  •  
    • 20 mesaje
    2 Mar 2020, 23:01
    0 0
    Bia..lidia said:Doamna Adina vo recomand este româncă ghicește in carti cafea tarot.nr de tel al doamnei este 0728792768

     

  •  
    • 3765 mesaje
    5 Mar 2020, 19:52
    0 0
    lenaig said:Buna ziua , 








    Vorbind cu o colega de servici, Claudia mi-a recomandat-o pe Ana. , m-a servit cu suc si prajituri,

     

    Erau proaspete?

  •  
    • 2 mesaje
    9 Mar 2020, 13:49
    5 0
    Dar in galati nu cunoasteti nici o doamna care ghiceste in cafea?
  •  
    • 11 mesaje
    9 Mar 2020, 23:20
    0 0
    igivansenior said:
    lenaig said:Buna ziua , 








    Vorbind cu o colega de servici, Claudia mi-a recomandat-o pe Ana. , m-a servit cu suc si prajituri,

     

    Erau proaspete?

     



    IGIVANSEIOR, daca ai chef de facut misto inscrie-te la niste cursuri de teatru ca iti gasesti parteneri. Daca te deranjeaza ce am scris, nu mai citi , forumul asta nu este pentru tine

    Te cam iei de toata lumea pe aici, faci misto de cei care posteaza pe acest forum.
    O sa fac reclamatie la adimnistrator.

    Nu esti in stare sa scrii o propozitie corecta de la cap la coada, sa pui intrebari , in nici un caz sa raspunzi!! 


    Acest mesaj a fost editat de către lenaig: 9 Mar 2020, 23:23
  •  
    • 84 mesaje
    19 Mar 2020, 20:31
    0 0
    lenaig said:

     

    Pisi mic, ai mai fost la vrajitor?

  •  
    • 100 mesaje
    30 Apr 2020, 21:07
    0 0
    -
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 10 Oct 2023, 00:51
  •  
    • 84 mesaje
    1 Mai 2020, 08:15
    1 1
    Viviana26 said:Buna seara. Viviana sunt. 
       Sper ca sunteti bine si ca nu v-a afectat prea mult aceasta perioada dificila.
       Vreau sa va multumesc pentru ca m-ati recomandat si sa va anunt ca sunt disponibila si in continuare pentru citiri in Lenormand si Tarotul Toth, pe numarul de telefon 0733 832 678 pe care astept apeluri si mesaje de la dumneavoastra.  
       Ma puteti cauta pentru orice fel de nelamurire sau curiozitate, si va sfatuiesc ca indiferent de complexitatea sau gravitatea problemelor voastre, sa nu va pierdeti niciodata speranta si puterea de a visa. O viziune frumoasa asupra vietii va atrage automat si imbunatatirea ei.
       Va salut cu respect si va doresc armonie. 
        Vivi. 

     

    Ai putea totusi face o previziune despre situatia actuala. Sau cartile nu spun nimic de virus?