Ghicitul in carti,cafea,etc

  •  
    • 54 mesaje
    12 Oct 2011, 20:22
    3 0

    Anda,nu inteleg ce cauti tu pe siturile astea de astrologie...locul tau e pe un site credincios,nu aici unde lumea crede in vraji,tarot...si alte chestii.Incearca sa-ti ocupi timpul cu ceva in ce crezi si nu mai intra pe situl asta ca e pacat pentru tine o fata credincioasa sa-si petreaca timpul printre cei pacatosi.Sau poate aici iti place tie cel mai mult..,


    Acest mesaj a fost editat de către mihaela-23: 12 Oct 2011, 20:23
  •  
    • 4346 mesaje
    12 Oct 2011, 21:12
    0 4
    sau poate esti tu libera sa pleci daca nu ti plac comentariile mele...
  •  
    • 54 mesaje
    13 Oct 2011, 20:18
    4 0
    Dar nu e vb de a-mi place sau nu comentariile tale....ci doar ca nu te pot intelege ce cauti pe asemenea situri cand tu gandesti cum gadesti....

    Poate doar iti place sa te bagi in seama...
  •  
    • 1 mesaje
    31 Oct 2011, 17:41
    1 2
    fetelor eu ma duc maine la doamna recomandata de dayana666,undeva in zona crangasi,pret 40 ron ghicit in cafea,iar miercuri la cea recomanata de mahabharata,zona rahova 50 ron,ma duc sa fac experimente..sunt un cobai......si revin cu impresii.........daca sunt aiureli sau aberatii macar sa nu le luati in considerare pe cele 2,daca dimpotriva ma vor convinge de ''calitatile lor'', veti stii si voi la cine sa apelati,asa ca vom afla impreuna daca sunt femei serioase,sau niste impostoare,maine revin cu primele impresii,va poop si vb..........
  •  
    • 4346 mesaje
    31 Oct 2011, 18:56
    0 3
    tu vei afla pe pielea ta mai tarziu cat de serioase si pline de calitati sunt cele 2 "Omide"....
  •  
    • 1 mesaje
    3 Nov 2011, 10:24
    0 0

    Stie cineva sa-mi spuna si mie cum arata in ceasca de cafea un "adapost"?

  •  
    • 76 mesaje
    21 Nov 2011, 11:08
    0 2
    Pentru deea_cpr
    Nu ne-ai mai dat detalii, ai fost la cele 2 care ghicesc in carti, cafea.Cea din Crangasi si cea din Rahova.Ai fost multumita?
  •  
    • 54 mesaje
    21 Nov 2011, 21:40
    21 4

    Daca e cineva din botosani le recomand eu o doamna ce ghiceste in tarot si cafea..si din proprie experienta nu a dat gres niciodata la cele zise la viitor...Nu ii fac doamnei reclama...cat incerc sa ajut pe cineva cine are nevoie de asemenea sfaturi,asa cum am avut si eu in momente de rascruce.

  •  
    • 4346 mesaje
    23 Nov 2011, 19:40
    0 3
    asta numesti tu ajutor? vrajitoria si ghicitul vin de la Satana...asa ca mai bine te ai abtine cu astfel de acte de binefaceri....
  •  
    • 54 mesaje
    24 Nov 2011, 10:34
    6 1

    Chiar ma gandeam cum de nu ai ai aparut tu sa comentezi...

     

    Chiar as fi curioasa cat de perfecta e viata ta,si cum iti petreci tu zilele in post si rugaciuni...si daca ar fi asa iarasi sunt curioasa daca ai citit vreodata biblia si alte carti din care sa inveti ceva...Eu sunt sigura ca nu stii nimic din crestinism,nici macar cine a fost Isus,nu stii ca si el a avut premonitii si a stiut mereu ce o sa se intample in viitor,si culmea e ca el nu a lucrat cu Satana...dar sunt sigura si pe el l-ai judeca daca ti-ar fi spus ca stie viitorul.

     

    Chestiile astea cu restrictia ghicitului e impusa de biserica,pentru a avea control asupra omenirii...dar dupa cum se vede Anda tu traiesti ca cei din africa,respecti regulile pe care ti le-a insuflat educatia de acasa....dar nu ai pus mana pe o carte sa afli care e adevarul pana la urma...ramai indoctrinata cu conceptii invechite,si te mai dai si buna sfatuitoare pentru altii.

  •  
    • 4346 mesaje
    24 Nov 2011, 18:18
    0 3
    ".Eu sunt sigura ca nu stii nimic din crestinism,nici macar cine a fost Isus,nu stii ca si el a avut premonitii si a stiut mereu ce o sa se intample in viitor,si culmea e ca el nu a lucrat cu Satana.."..e clar ca esti VARZA...
  •  
    • 5 mesaje
    3 Dec 2011, 18:30
    5 0

     Eu  m-am programat pentru maine la doamna din Rahova. Am vorbit la telefon si e ok. Va spun maine cum a fost.


    Acest mesaj a fost editat de către Vicenzzia: 4 Dec 2011, 15:03
  •  
    • 5 mesaje
    5 Dec 2011, 13:46
    7 0
    Am fost ieri si este foarte ok.
  •  
    • 4346 mesaje
    5 Dec 2011, 18:10
    0 6
    du te si maine....
  •  
    • 1 mesaje
    26 Ian 2012, 20:47
    6 0
    Buna fetelor ma numesc ERIKA si cunosc o doamna din Satu Mare care ghiceste f bine  in carti (detaliat in toate domeniile)si pentru un pret f mic de 30 de ron ,sedintele face prin telefon sau mesenger,va garantez ca e f buna pe mine ma ajutat mult,Daca doriti sa sunati ziceti ca sinteti prietena cu mine,nr ei de telef e 0741326414 si se numeste Andrea.Am uitat sa va spun ca e maghiara dar stie f bine pe romaneste si este de incredere.va pup
  •  
    • 45 mesaje
    27 Ian 2012, 16:34
    4 2
    anda22-7 said:".Eu sunt sigura ca nu stii nimic din crestinism,nici macar cine a fost Isus,nu stii ca si el a avut premonitii si a stiut mereu ce o sa se intample in viitor,si culmea e ca el nu a lucrat cu Satana.."..e clar ca esti VARZA...

     

  •  
    • 45 mesaje
    27 Ian 2012, 16:36
    6 0
    E dusa rau de tot cu capul anda asta 22-7!!!

     

  •  
    • 59 mesaje
    10 Apr 2012, 21:29
    0 2
    buna fetelor, sunt noua pe forum.. eu cunosc o doamna care sta prin zona obor. doamna ghiceste in cafea are si site web  discutielaocafea.net
  •  
    • 7051 mesaje
    10 Apr 2012, 22:01
    0 0
    Varsha said:

    Stie cineva sa-mi spuna si mie cum arata in ceasca de cafea un "adapost"?

     

    m-am distrat copios la topicul asta...

  •  
    • 5575 mesaje
    11 Apr 2012, 01:56
    2 9
    deea_cpr said:fetelor eu ma duc maine la doamna recomandata de dayana666,undeva in zona crangasi,pret 40 ron ghicit in cafea,iar miercuri la cea recomanata de mahabharata,zona rahova 50 ron,ma duc sa fac experimente..sunt un cobai......si revin cu impresii.........daca sunt aiureli sau aberatii macar sa nu le luati in considerare pe cele 2,daca dimpotriva ma vor convinge de ''calitatile lor'', veti stii si voi la cine sa apelati,asa ca vom afla impreuna daca sunt femei serioase,sau niste impostoare,maine revin cu primele impresii,va poop si vb..........

     

    erika2 said:Buna fetelor ma numesc ERIKA si cunosc o doamna din Satu Mare care ghiceste f bine  in carti (detaliat in toate domeniile)si pentru un pret f mic de 30 de ron ,sedintele face prin telefon sau mesenger,va garantez ca e f buna pe mine ma ajutat mult,Daca doriti sa sunati ziceti ca sinteti prietena cu mine,nr ei de telef e 0741326414 si se numeste Andrea.Am uitat sa va spun ca e maghiara dar stie f bine pe romaneste si este de incredere.va pup

     

    vai de mine si de mine!

    voua vi se pare putin, mai fetelor, sa va spuna o femeie 3 minciuni intr-o ceasca si sa-i dati 40 sau 30 de lei? voi la locul de munca, obtineti acesti bani intr-o ora? ca sper ca macar o ora va ghiceste pentru acea suma.