Ghicitul in carti,cafea,etc

  •  
    • 7934 mesaje
    26 Ian 2010, 21:46
    7 2
    cunosc eu o ghicitoare buna din constanta
  •  
    • 103 mesaje
    28 Ian 2010, 16:36
    0 1
    si eu cunosc
  •  
    • 1336 mesaje
    28 Ian 2010, 17:31
    1 0
    si eu o cunosc!!
  •  
    • 74 mesaje
    10 Feb 2010, 01:34
    0 1
    Fetelor daţi-mi şi mia vă rog un nr de tel a unei ghicitoare care se pricepe ,,,
  •  
    • 4 mesaje
    12 Feb 2010, 21:46
    0 0
    Ma tenta foarte mult si pe mine cineva care sa-mi ghiceasca pentru ca am avut unele momente grele de depasit in momentul acela al vietii mele. Curios, a venit ea la mine intr-o zi pe strada si am cazut tentatiei si mi-a ghicit. Nu i-am spus absolut nimic despre mine, dar totusi a stiut nenumarate lucruri. Imi "ghicea" continuu de iubitul meu, desi eu nu-i spusesem nimic de el. Mi-a zis ca am trecut peste o prapastie din viata mea si sa am grija ca peste mai mult timp s-ar putea sa se intample ceva si sa cad iar in acea prapastie.
    Dupa 5 luni iubitul meu a murit. De atunci numai accept sa-mi ghiceasca cineva.

    De aceea eu zic sa va ganditi inainte sa va duceti la o ghicitoare, pentru ca este si pacat.
  •  
    • 4 mesaje
    14 Feb 2010, 21:34
    0 1
    Buna,
    exista intotdeauna solutii.Cauta-ma pe pusha1204@yahoo si iti explic ce ai de facut.
  •  
    • 4 mesaje
    14 Feb 2010, 21:36
    1 0
    Cauta-ma pe pusha1204@yahoo.com si iti explic ce ai de facut.
  •  
    • 4 mesaje
    14 Feb 2010, 21:38
    0 0
    Daca nu ti-ai rezolvat inca problema, cauta-ma pe pusha1204@yahoo.com si iti spun ce ai de facut.
  •  
    • 4 mesaje
    14 Feb 2010, 21:48
    0 0
    Buna, stiu un site care a a parut de curand si unde se da in carti prin videochat.Platesti destul de putin si vezi cu ochii tai si auzi clar ceea ce iti spune.
    Site-ul se numeste predictiidirecte.ro
    Sigur acolo nu ai cum sa gasesti persoane care nu stiu deoarece sunt profesioniste altfel ce ar cauta acolo, nu? Eu o cunosc personal pe una dintre doamne si imi da in particular ca suntem din Bucuresti. Dar pentru cele din provincie care nu au si nu stiu pe cineva in orasul lor, aceasta modalitate e ok.
  •  
    • 432 mesaje
    15 Feb 2010, 09:00
    0 0
    Terminati cu prostiile astea, ca a inceput postul Pastelui.
    Platesti pentru astea de nu te vezi, cand ti-e lumea mai draga.
  •  
    • 84 mesaje
    16 Feb 2010, 18:14
    1 3
    e pacat acum in postul pastelui, dar va pot da eu un nr de tel a unei persoane din Constanta. am fost eu. dureaza, dar merita.
    aveti grija de voi.
  •  
    • 58 mesaje
    16 Feb 2010, 20:20
    0 0
    E pacat, dar ne dai tu un nr de telefon, nu?)

    ce tare ai fost...
  •  
    • 6 mesaje
    16 Feb 2010, 21:30
    2 0
    te rog frumos, din suflet, da-mi si mie pe privat nr. de telefon al dnei din Cta. Nu mai stiu ce sa fac, cred ca o iau din loc. Daca n-am si luat-o deja. Te rog. Multumesc.
  •  
    • 84 mesaje
    17 Feb 2010, 13:33
    0 0
    nu va dau nr, ca-i pacat.
  •  
    • 197 mesaje
    17 Feb 2010, 13:53
    0 0
    ati incercat site-urile de tarot on-line?ce parere aveti?
  •  
    • 6 mesaje
    17 Feb 2010, 15:20
    1 0
    nu m-as fi dus acum in post, stiu ca e pacat. E cineva din ploiesti ? am auzit ca langa ploiesti, nu stiu bine unde, cica la jergalai (cred ca am scris bine) este o biserica unde slujesc trei preoti. as vrea si eu sa ma duc, dar nu stiu cat e de adevarat si unde anume este asta.
  •  
    • 1 mesaje
    17 Feb 2010, 21:04
    0 0
    am incercat eu un site si ce mi-a zis tipa aia cam asa a fost. am vorbit cu ea apoi si pe mail sa ii mai cer niste detalii si mi-a mai zis fara sa imi ceara alti bani. am fost din curiozitate si la cineva care ghiceste in cafea si mi-a zis cam aceleasi chestii deci probabil ca unele persoane au un al saselea simt sau un talent nu stiu. mare parte din ele s-au adeverit si nu erau chestii generale. daca vreti sa incercati site e www.vorbestecuiva.ro iar daca vrea careva nr de tel pt ghicit in cafea sa-mi spuna si il dau.
  •  
    • 103 mesaje
    3 Mar 2010, 15:34
    0 0
    toate se pricep Bafii..
  •  
    • 1564 mesaje
    21 Mar 2010, 15:20
    1 0
    Este o practica veche care presupune, pe langa cunoasterea semnificatiilor atribuite semnelor in mod traditional, si o buna intuitie a celui care interpreteaza.
  •  
    • 5 mesaje
    25 Mar 2010, 13:52
    0 0
    Pentru persoanele care tot repeta ca e un pacat sa-ti dai in carti (nu vorbesc de postul pastelui mai ales ca deja intram in saptamana mare). Cititi si voi ca se vede ca nu ati citit "indreptarul pentru spovedanie" si o sa vedeti acolo pacate capitale si un banal dat in carti: lacomia, sub orice forma , chiar si atunci cand mananci, sexul-protejat, "pozitionat"altfel decat normal, adica pana si banalul "pe la spate" e pacat....ca e considerat ca imitam animalele, nu ai voie sa te fardezi, sa te imparfumezi, ...e pacat cam 99% din ceea ce facem noi, ca sa nu mai vorbesc de avort! Pai si atunci eu zic:Care nu a pacatuit sa ridice soro piatra si sa dea! Vorbim de pacate! Nu ai voie sa judeci pe altcineva! Spuneti ca sunt sarlatane! Sunt de acord! Dar sarlatani sunt peste tot! Traim intr-o tara de sarlatani! Vrei ceva rezolvat? Te duci cu spaga! Nu-i sarlatan? Vrei sa nu mori in spital? Dai spaga grasa! Popii nu iau spaga? Cine a vazut preot care sa taie chitanta cand vine acasa cu SF.Botez? Asta ce mai este? Nu baga banii in buzunar? Pana si banii care ziceti ca ii lasati la biserica nu sunt macar folositi pentru amaratii de ofrani sau de batrani sarmani care nici in azil nu au loc? Inainte pe langa biserica exista si un azil, popa mai dadea de mancare... acum au vile masini luxoasa...Unde mai gasesti un preot ca parintele Arsenie Boca sau Parintele Argatu? Mi-e sila!