Ghicitul in carti,cafea,etc

  •  
    • 5 mesaje
    21 Sep 2009, 16:25
    8 2
    buna ,te rog frumos imi poti da nr de telefon al persoanei la care te duci pt ghicit?
  •  
    • 260 mesaje
    21 Sep 2009, 18:39
    2 1
    Nu primeste decat prin recomandare. Mai bine mergi la biserica, dai un acatist, tii post, te rogi. Eu am vrut neaparat sa merg si acum sunt in depresie(. Cateodata dorintele chiar nu se indeplinesc. Asta e.
  •  
    • 157 mesaje
    21 Sep 2009, 22:26
    1 0
    Eu cred ca in conditiile in care esti intr-o situatie disperata e mai bine sa afli cum va fi (asta daca putem intr-adevar crede ca ar sti cineva), chiar daca nu ti se spune ca va fi bine, decat sa ne tot facem sperante si iluzii, ca pana la urma si astea, daca nu se intampla nimic, tot la depresie duc.
  •  
    • 157 mesaje
    21 Sep 2009, 22:27
    0 0
    Mai am o intrebare pt Ana_15: cum se poate ajunge la acea clarvazatoare? Cine trebuie sa te recomande?
  •  
    • 99 mesaje
    22 Sep 2009, 22:14
    0 0
    De ce nui spui numele poate o cunoastem si eu am fost la una acum 13 ani si deabia acum 4 ani sa indeplinit mia spus si cum ma cheama dadea si in carti si cafea era mai in varsta nu era tiganca dar era buna ti le zicea ca lumea dar sa mutat si nu mai stiu de ea doar ca o cheama viorica . Poti sa imi scri in privat adresa telefon si cum o cheama nu imi este frica binenteles daca vrei si o sa iti spun eu daca e buna sau nu .
  •  
    • 260 mesaje
    22 Sep 2009, 23:29
    0 0
    Mi-a zis ca nu am niciun barbat sortit. Sa fie asa? M-am deprimat pt ca ma gandesc ca o fi adevarat de mi-a zis atatea lucruri din trecut. Ce e de facut?
  •  
    • 5 mesaje
    23 Sep 2009, 06:36
    1 0
    Buna fetelor; da se poate sa nu ai un barbat sortit .Eu am 46 de ani si am fost singura toata viata, cum cunosteam pe cineva si ajungeam sa vorbim despre casatorie,se intampla ceva si ne desparteam.Am umblat ani de zile pe la toate bisericile si manastirile,dar in zadar.
    Acum m-am obisnuit sa fiu singura,altceva ma preocupae la un timp nimic nu-mi merge bine am pierdut totii banii pe care-i aveam,am intrat in datorii si desi muncesc foarte mult nu stiu unde se duc banii ,nu mai am spor si asta de vreo 6 luni,exact de cand m-am certat cu o anumita persoana.
    Sant foarte deprimata si uneori am ganduri de sinucidere;merg duminicile la biserica,tin post si am acatiste date la multe biserici si manastiri,dar simt ca am ajuns la capatul puterilor ,de aceea va rugam sa ma ajutati,cine cunoaste o ghicitoare,o clarvazatoare dar sa fie bune pentru ca nu am bani de aruncat.
  •  
    • 260 mesaje
    23 Sep 2009, 08:49
    0 0
    Imi pare rau, Ina
  •  
    • 99 mesaje
    23 Sep 2009, 15:00
    0 0
    Ina64 lasa daca vrei id tau in mp ca vreau sa vorbesc cu tine ceva foarte important in legatura cu problema ta pe care o ai bineinteles daca vrei .
  •  
    • 99 mesaje
    23 Sep 2009, 15:02
    0 0
    E valabil si pt tine ana_15 ce am scris daca vrei aici nu se poate vorbi.
  •  
    • 28 mesaje
    29 Sep 2009, 19:27
    0 0
    anna_15.....cum fac si eu sa ajung a acea clarvazatare te rog mult este foarte impotant pt mine
  •  
    • 1 mesaje
    13 Oct 2009, 13:00
    0 1
    Voi incerca sa va povestesc si eu drama vietii mele care ma sacaie de cativa ani. Nu am crezut dar mi s a intamplat. De vreo 2 ani mai exact ma lupt constant cu mizeriile facute din rautatea nejustificata a unora. Nu vreau sa le numesc farmece. Am cerut indrumare preotilor, calugarilor de care am aflat ca au har pentru a rezolva asa ceva. Pe moment se rezolva dar se reinoiesc si ma intorc de unde am plecat. Am incetat sa mai sper ca vom scapa de ele. Cunosc o ghicitoare in carti care m a indrumat spre cea care se joaca cu vietile noastre. Este trist ca nu ne face rau doar noua ci si celor din jurul nostru. Nu am renuntat sa caut o rezolvare dar pana acum fara rezultat.... Am nevoie de cineva inzestrat care sa ma ajute sa pun totul cap la cap sa vad de unde a inceput si cum si daca se va opri.
    Va rog, daca stiti vreo ghicitoare in cafea, carti sau orice altceva dati mi un contact. Vreau doar sa inteleg. Incerc sa evit sarlatanii care doar fac bani de pe urma necazului tau asa ca daca stiti vreo femeie buna, dati mi de stire!
  •  
    • 2 mesaje
    4 Nov 2009, 14:58
    1 0
    chiar as vrea si eu niste adrese sau numere de telefon pentru ghicitul in cafea mai bine zis de ce vorbea jagal de acea femeie.daca stiti si ati fost si chiar sunt adevarate va astept
  •  
    • 2 mesaje
    4 Nov 2009, 15:06
    2 2
    as dori mai multe informatii despre tine si astept un semn pe adresa diana_pupici@yahoo.com
  •  
    • 1 mesaje
    23 Nov 2009, 12:56
    0 0
    Buna fetele, ati mai fost careva la citit? Am si eu nevoie de un numar de o recomandare in acest sens... Va rog frumos.. in bucuresti
  •  
    • 1 mesaje
    7 Dec 2009, 13:48
    0 1
    Buna fetelor!!! Eu sunt noua pe forum, m-a intrigat mereu acest subiect de care sunt foarte interesata. Din cate am citit, multe v-ati dori s agasiti pe cineva care se ocupa cu ghicitul. Stiu eu o doamna care ghiceste si in carti si in cafea foarte bine. Eu merg de 2ani la ea si inainte de orice eveniment important din viata mea, o contactez si tot ceea ce mi-a zis s-a dovedit de-a lungul timpului. O cheama Adriana, nu e tiganca si locuieste in zona 1Mai pajura. Numarul ei de telefon este 0740.845.757. poate o incercati, in orice caz va trebui sa mergeti la ea acasa pentru asta. Eu am ajuns la ea ptr ca eram disperata din cauza unui fost iubit, il iubeam nespus si ma amageam mereu ca poate simte la fel da' nu-si arata sentimentele fata de mine. Ea mi-a zis atunci in fata ca nu are nici o treaba cu mine. A durut dar usor usor m-am detasat de tot si acum sunt vindecata total. Decat sa fi suferit foarte mult timp, mai bine asa
  •  
    • 28 mesaje
    14 Dec 2009, 18:34
    1 0
    irra ai mai gasit pe cineva?
  •  
    • 7 mesaje
    17 Dec 2009, 01:00
    4 0
    In Constanta o ghicitoare buna stie cineva?
  •  
    • 7 mesaje
    3 Ian 2010, 18:04
    7 3
    Buna,imi poti trimite si mie nr de tf al doamnei din Constanta?Vreau sa ma duc si eu la ea la ghicit. Mersi mult de tot!Astept mesajul tau privat cat mai repede.
  •  
    • 4 mesaje
    6 Ian 2010, 18:46
    0 0
    Eu ma distrez si imi ghicesc singura in palma. Am gasit o carte de ghicit in palma; intra pe http://www.teora.ro/bunvenit.html si cauta codul 6070 Ghiceste-ti viitorul in palma
    Mai au si alte carti, una de Tarot si una despre pendul. Si, in plus, comanzi cu reducere , ceea ce e o chestie buna- in librarie nu au reducere