Doamna si vagabondul

  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 18:12
    0 0
    Eu: o tipa trendy, frumoasa, cu clasa, care nu a avut decat iubiti cu bani. Nu am iesit nicodata cu bmw. Toti iubitii imi faceau cadouri scumpe si imi plateau consumatia in toate locurile trendy in care ieseam. Plus ca niciodata, dar niciodata nu am iesit cu un nimeni. Intotdeauna am iesit doar cu personaje mondene.
    El: un tip dragut, dar sarac. Locuieste intr-un cartier marginas si e student la stat. Conduce un amarat de Logan.
    Noi: ne-am intalnit intamplator la ziua unui coleg de-al lui(un tip uratel dar foarte bogat). Eu vroiam sa ma combin cu colegul lui dar el m-a atras atat de tare incat am zis: "Ce naiba! Putem sa ne-o tragem macar azi!". Problema e ca azi s-a prelungit la nesfarsit. E foarte bun la pat si arata bine. Ce n-as da sa fie si bogat! Vreau sa termin cu el si nu prea pot. De cate ori ne vedem si vreau sa pun punct, sfarsim in pat. Nu stiu cum sa scap de el. Imi e rusine fiindca nimeni din grupul meu nu a iesit niciodata cu un sarantoc.
  •  
    • 2581 mesaje
    29 Sep 2008, 18:15
    2 0
    Cred ca si lui i-ar fi rusine daca ar citi ce ai scris tu. Banuiesc , ca habar nu are cu ce fiinta superficiala si-a tras-o!
  •  
    • 5531 mesaje
    29 Sep 2008, 18:18
    2 0
    Vinzi camion?

  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 18:21
    0 0
    e devarat ca nu stie ce gandesc. am omis sa-i spun.
    nu vand camion. intrebarea era cum sa scap de faptul ca el imi place. mi-am tot repetat ca nu trebuie sa-mi placa dar nu-mi intra in cap. cand il vad se termina tot.
  •  
    • 5457 mesaje
    29 Sep 2008, 18:23
    1 0
    Imi scapa cine e doamna in povestea asta...
  •  
    • 2581 mesaje
    29 Sep 2008, 18:24
    0 0
    Eu acum ma gandesc la gradele de comparatie:

    logan = sarantoc
    bicicleta = ?

    Ma poti ajuta Ely?
  •  
    • 5531 mesaje
    29 Sep 2008, 18:25
    1 0
    Nu-i nici o duamna, e o trollitza care scrie civilizat....un soi de upgrade
  •  
    • 5531 mesaje
    29 Sep 2008, 18:28
    0 0
    Dar oare cum se cheama un tip cu motor, plete in vant si rebeliune in sange cat cuprinde?
    Dar unul cu scuter?
    Dar unul cu ricsa? OMG
  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 18:30
    0 0
    voi nu intelegeti. toata lumea ma tachineaza de cand ies cu el. sambata nu a vrut sa mearga in bamboo pe motiv ca nu are bani. m-am oferit eu sa platesc si a spus ca asa ceva nu se face. nu putem sa iesim nicaieri fiindca el nu are bani de nimic. vrea sa mergem doar la mc si in pizzeri dubioase de la el din cartier. nu are nici casa. trebuie sa ne-o tragem la mine fiindca el sta cu parintii. si cand iesim in oras insista sa mergem cu masina lui ca sa fim de rasul curcilor.
  •  
    • 4009 mesaje
    29 Sep 2008, 18:30
    0 0
    sfat 1: te duci cu el la Casa di david, comanzi 5 feluri de mancare, bei un vinutz si astepti sa plateasca el nota. Cand o sa vezi ce situatie jenanta este si o sa vada si el cat l-ai emasculat... problema ta va fi rezolvata.

    sfat2: roaga-l sa iesiti in oras. Daca vrea sa te duca La Mama sau la un baruletz de studenti unde se bea bere ieftina in loc sa se manance fonfleuri de mancaruri si nu o sa bei Manhattan, o sa ti se taie de el sigur!
  •  
    • 2581 mesaje
    29 Sep 2008, 18:30
    0 0
    Salutari, Dubi!
    Ala cu ricsa cred ca se cheama indian.
  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 18:32
    0 1
    toti prietenii mei merg de Craciun in Tunisia, iar el unde credeti ca vrea sa mergem? cica la o cabana la munte cu prietenii lui sarantoci.
  •  
    • 2581 mesaje
    29 Sep 2008, 18:33
    0 0
    Ely, ce-ar fi sa te duci tu putin in padurice?
  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 18:35
    0 0
    singura chestie e ca ne intelegem perfect pe plan sexual. nimeni nu m-a facut sa simt ce ma face el, dar nu putem sa ne petrecem toata viata in pat. vreau si eu sa ma duca in locuri dragute, sa-mi cumpere cadouri, nimic altceva decat e normal.
  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 18:36
    0 0
    daca are logan=are dacie=injositor=sarac.
    daca are bicicleta, caruta si alte chestii=nu exista.
  •  
    • 76 mesaje
    29 Sep 2008, 18:37
    0 0
    elyssa draga, problema asta am avuto si eu.

    Pur si simplu, uni nu inteleg ca missele au nevoie de tratament special. Si ei cred ca daca sunt draguti ajunge. Evident ca nu ajunge!

    Io te sfatuiesc sal convingi sa faca un ceare sa-si ia macar un reno, si daca nu vrea, inseamna ca nu te iubeste.
    Si eu am fost sambata in bambu, poate n-e vedem peacolo. Da-mi un mp daca vrei sa vorbim pe mess, ca aici o sa te i-a la misto
  •  
    • 4009 mesaje
    29 Sep 2008, 18:37
    0 0
    cred ca ala cu ricsa se cheama japonez.....am eu feelingul asta

    Pisi de Dorobanti, eu zic sa te duci tu in padurice si sa il lasi pe baiat uneia care il merita si nu traieste ca parazitul pe spinarea barbatilor.
  •  
    • 2581 mesaje
    29 Sep 2008, 18:37
    0 0
    Ely, in padure e frumos si poti sa te bucuri ca natura te-a dotat cu ceva ca sa iti poti face nevoile si sa nu pocnesti.
  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 18:40
    0 0
    miss, cu cine esti prietena? poate ne stim? stai in dorobanti sau in floreasca?
    eu nu inteleg ce e cu padurea aia. puteti sa-mi explicati? e evident ca ma tachinati dar nu ma prind in legatura cu ce...
  •  
    • 30 mesaje
    29 Sep 2008, 18:42
    0 0
    enriqua, il iubesc pe el, dar nu totul in viata e iubire. daca ma prinde tata cu unul ca el ma da afara din casa. noi suntem bogati si nu avem voie sa ne incurcam decat cu persoane mai bogate decat noi. e o regula.