PE MINE M-AU AJUTAT !!!

•  
    • 1 mesaje
    3 Feb 2009, 17:17
    0 1
    Buna. Nu vreau sa sperii pe nimeni si nici nu vreau sa fac antireclama, dar eu iau aceste pastile de 2 saptamani si doua zile si nu am slabit NICI UN GRAM, ba din contra m-am ingrasat vreo 2-3 kg. Poate la mine functioneaza mai greu sau poate metabolismul meu reactioneaza altfel la astfel de socuri......numai ca........nu vad de ce m-am ingrasat. Eu sper ca altor persoane vor face bine si sper sa dea rezultatele dorite. BAFTA MULTA!!!!
  •  
    • 27 mesaje
    9 Feb 2009, 01:06
    0 0
    jolla, te asteptam la salon Maraviglia pentru a gasi o solutie de slabire.
    http://www.maraviglia.ro/servicii.htm
  •  
    • 1 mesaje
    26 Feb 2009, 16:45
    0 1
    Buna De 2 zile ma tot informez de lida daidaihua si nu stiu ce sa cred......Am pastilele insa imi este frica sa le iau.......SFATUITI-MA VA ROG.....RISC SA MA IMBOLNAVESC ? DACA ACESTE PASTILE SE GASESC SI LA FARMACII DE CE SE SPUNE CA PITI MURI DE LA ELE?
  •  
    • 52 mesaje
    26 Feb 2009, 17:13
    0 1
    mai cel mai bine asculta-ma ce iti zic e sa slabesti sanatos si cu metoda traditionala,mananca mai putin dar din toate fa sport si asa nu ai nici o treaba iar corpul iti va multumi...eu am incercat capsula de slabit..mama era sa moara din cauza ei si e sanatoasa doar...eu iar asa mi-a fost rau mai sa lesin,apoi am incercat reductil..nu-ti zic dureri de cap ingrozitoare...crezi ca medicamentele astea is cu ceva mai bune...reductilul,regenon,linda dai hui,capsula de slabi,etc toate is in farmacii si??????toate sunt chimice vrajeli ca pe baza de plante..pana la urma faci ce vrei eu doar te-am sfatuit,e sanatatea ta in joc..ai grija mai tarziu sa nu regreti..te pup
  •  
    • 1 mesaje
    2 Mar 2010, 21:03
    0 0
    buna inna-i, voiam sa te intreb de unde le-ai luat si cu cat. se numesc chiar lida daidaihua sau lee-diet?
  •  
    • 4 mesaje
    9 Mar 2010, 15:16
    0 0
    eu le-am cumparat cu 95 ron.cum naiba?le-am luat de la o farmacie on line.cum sunt in perioada de 5 zile naspa ale femeilor ,nu-mi dau seama daca au efect ca-s umflata de la ciclu.nu am reactii adverse.cu reductil n-a prea mers.doar 7 kg.dar mancam la fel.sa le vad pe astea
  •  
    • 12 mesaje
    12 Mar 2010, 22:12
    1 0
    fetelor nu mai luati tot felul de pastile aparute ca ciupercile dupa ploaie,stiati ca orice pastila ca sa fie sigura trebuie testata macar 10ani?si piramidonul s-a vandut in farmacii si s-a scos ptr.ca producea cancer la stomac.Eu am slabit usor si sanatos fara foame cu produsele herbalife care au in spate un comitet de medici si oameni de stiinta.cele interesate sa ma contacteze;doinabaia@yahoo.com
  •  
    • 12 mesaje
    12 Mar 2010, 22:19
    0 0
    Mesaj Inna ptr.ca nu sunt testate suficient,nu ai de unde sa stii ce reactii adverse dau in timp.in plus medicam.din farmacii au sinteza chimica si au efecte hepatotoxice.daca vrei sa slabesti sanatos contacteaza-maoinabaia@yahoo.com
  •  
    • 34 mesaje
    13 Mar 2010, 11:25
    1 0
    Buna,
    Va rog sa te uiti la site-ul meu, aici sunt lucruri foarte interesante:

http://tinyurl.com/yecshpz

Multumesc foarte mult!!!
  •  
    • 6 mesaje
    17 Iun 2011, 14:25
    0 0
    ai dreptate cu pastilutele lida. si eu leam folosit cateva luni la rand si am slabit mai bine de 10 kg fara sa imi dau seama. mancam cand vroiam doar ca imi taiau f mult pofta de mancare. sunt f bune si am ajuns la greutatea dorita. ultimele luni nu am mai luat si m-am cam ingrasat ca mi-a revenit pofta de mancare si am mancat foarte mult si am pus cateva kg in plus. dar voi comanda din nou pastilutele si le dau jos rpd pop si bafta la slabit:*
  •  
    • 6 mesaje
    17 Iun 2011, 14:27
    0 0
    se pot comanda de pe site-ul www.herbalshop.ro si ajung in 2 zile , pretul este de 195 ron
  •  
    • 151 mesaje
    19 Iun 2011, 00:46
    0 0
    10 kilograme fara sa iti dai seama? Nicio pastila de slabit nu functioneaza fara sa depui si tu putin efort...Cel putin eu nu am gasit asa ceva de 46 de ani
  •  
    • 2 mesaje
    22 Nov 2011, 20:59
    0 0

BUNA, FETELOR. ACUM 4 ANI AM SLABIT CU PASTILELE ASTEA 15 KG IN 2 LUNI SI CEVA... TRAIESC, NU AU FOST EFECTE SECUNDARE.M-AM INGRASAT IAR DIN CAUZA SARCINII, DAR REZOLVAM... SI, LE-AM DAT LA UN LABORATOR PTR ANALIZE. MI LE-A LUAT UN DOCTOR CARCOTAS. SUNT 100% NATURALE. ASA CA, CINE NU LE-A FOLOSIT, SA NU VORBESCA VORBE. SUNT CHIAR GROZAVE.

•  
    • 2 mesaje
    22 Nov 2011, 21:02
    0 0
    Secretul este ca, dupa ce ai slabit cat doreai, sa le mai iei o luna-doua si sa scazi in timpul asta,treptat, doza. adica,le iei la 2 zile, apoi la 3 si tot asa.
  •  
    • 503 mesaje
    23 Nov 2011, 12:00
    0 0
    si eu am tinut o cura de slabire cu pastile ptr ca nu reauseam sa dau jos prin abtinerea de la mancare si atunci am ales calea pastilelor.Aveam de dat jos 12 kg si le-am dat intr-o luna cu capsula de slabit dar ai niste stari de tot kkt .Nu poti sa dormi , esti agitata ca si cum ai bea 5 cafele odata dar in rest sunt eficiente .Am inteles ca ar fi modificat compozitia lor si acum nu ar mai fi atat de eficiente , eu cand lle-am luat acum 4 ani si au fost bune si nu m-am mai ingrasat de atunci .dar repet au niste efecte secundare urate.
  •  
    • 590 mesaje
    23 Nov 2011, 17:28
    0 0
    onutta21 said:
    si eu am tinut o cura de slabire cu pastile ptr ca nu reauseam sa dau jos prin abtinerea de la mancare si atunci am ales calea pastilelor.Aveam de dat jos 12 kg si le-am dat intr-o luna cu capsula de slabit dar ai niste stari de tot kkt .Nu poti sa dormi , esti agitata ca si cum ai bea 5 cafele odata dar in rest sunt eficiente .Am inteles ca ar fi modificat compozitia lor si acum nu ar mai fi atat de eficiente , eu cand lle-am luat acum 4 ani si au fost bune si nu m-am mai ingrasat de atunci .dar repet au niste efecte secundare urate.

onutta tu ce pastile ai luat?